Жирона — Атлетіко — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-14 00:00 13 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та ... Жирона — Атлетіко — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

13 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Жирона - Атлетіко - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаЖирона - Атлетіко - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Жирона (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 0:1 (0:0)
Голи: Мората (90+4)

Попередження: Льоренте (58), Савіч (66), Р. де Поль (90+9)

Огляд матчу Жирона — Атлетіко:

Футбольний матч між «Жироною» та «Атлетіко Мадрид» у Ла Лізі був захопливим і напруженим і закінчився перемогою «Атлетіко Мадрид» з рахунком 0:1 на стадіоні Estadi Municipal de Montilivi. Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі, жодна з команд не змогла захопити ініціативу і вийти вперед, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. З початком другого тайму гра почала розкриватися, обидві команди намагалися знайти спосіб вийти з глухого кута. На 58-й хвилині гравець «Атлетіко Мадрид» М. Льоренте отримав жовту картку за грубий виклик, що відобразило інтенсивність матчу. У спробі знайти такий необхідний гол, «Атлетіко Мадрид» здійснив шквал замін на 62-й хвилині, випустивши Т. Лемара, М. Депая і Р. де Пауля замість А. Корреа, А. Морати і М. Льоренте відповідно. Ці зміни привнесли нову енергію в команду і чинили тиск на оборону «Жирони».

Жирона також зробила заміни на 65-й і 75-й хвилинах, випустивши Валері, І. Мартіна, О. Ромеу і Т. Кастельяноса замість Б. Гарсії, К. Стуані і Т. Вільї, відповідно, прагнучи переломити хід матчу на свою користь. По ходу матчу обидві команди продовжували домагатися голу, внаслідок чого було видано кілька жовтих карток. На 66-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» С. Савіч, за ним послідували гравець «Жирони» К. Стуані та гравці «Атлетіко Мадрид» Р. де Пауль і І. Карраско на більш пізніх стадіях матчу. Завзятість «Атлетіко Мадрид» принесла свої плоди на 90-й хвилині, коли А. Мората забив вирішальний гол, забезпечивши перемогу своїй команді. Гол був забитий у результаті добре відпрацьованого командного руху, який остаточно зламав оборону «Жирони». Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Атлетіко Мадрид», але обидві команди можуть пишатися своєю грою в цьому напруженому матчі. У результаті «Атлетіко Мадрид» продовжує боротьбу за перше місце в Ла Лізі, а «Жирона» прагнутиме відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Жирона, Атлетіко — Валенсія.