Циганков зіграв за за «Жирону» без результативних дій, але створив ефектний гольовий момент (ВІДЕО)

2023-03-14 07:57 Український півзахисник «Жирони» Віктор Циганков учора провів черговий матч за свою нинішню команду. Віктор Циганков (праворуч) ... Циганков зіграв за за «Жирону» без результативних дій, але створив ефектний гольовий момент (ВІДЕО)

Український півзахисник «Жирони» Віктор Циганков учора провів черговий матч за свою нинішню команду.

Віктор Циганков (праворуч) проти Антауана Грізманна

25-річний футболіст потрапив до стартового складу «Жирони» на поєдинок 25-го туру Ла Ліги та відіграв майже повний матч — він був замінений лише на 87-й хвилині зустрічі.

Результативними діями Циганкову цього разу відзначитися не вдалося, проте в одному з епізодів гри він своїми діями на полі зірвав оплески трибун. На початку другого тайму українець, отримавши передачу на правому фланзі, взяв гру на себе, увірвався до штрафного майданчика і потужно пробив у ближній кут — воротар із великими труднощами зумів виручити «Атлетіко».

Чемпіонат Іспанії. 25-й тур

«Жирона» «Атлетіко» 0:1 (0:0)
Гол:
Мората (90)

«Жирона»: Гассаніга, Мартінес, Давид Лопес, Буено, Мігель Гутьєррес, Циганков (Тоні Вілья, 87), Рікельме, Ромеу (Мартін, 75), Гарсія (Фернандес, 64), Алеїш Гарсія (Еспіноса, 87), Кастельянос (Стуані, 75).

Додамо, що з часу переходу в «Жирону» минулої зими Циганков провів за цей клуб 6 матчів (4 потрапляння до стартового складу, 2 виходи на заміну), і на його рахунку один гол і три результативні передачі.