Брайтон — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-15 23:30 15 березня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Брайтон - Кр-л Пелас - 1:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистикаБрайтон - Кр-л Пелас - 1:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Брайтон (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:0 (1:0)
Голи: Марч (15)

Предупредження: Дукуре (27), М. Кайседо (60), Дж. Айю (90+3)

Огляд матчу Брайтон — Кр-л Пелас:

Брайтон — Кристал Пелас: Напружена зустріч, що закінчилася перемогою 1:0 Брайтон і Кристал Пелас зійшлися в напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium. Цей матч був одним із найочікуваніших у лізі, обидві команди прагнули набрати три очки і продовжити позитивний початок нового сезону. Перша половина гри почалася з домінування «Брайтона», і в підсумку їхні зусилля були винагороджені, коли С. Марч забив вирішальний гол на 15-й хвилині.

«Кристал Пелас» щосили намагався зрівняти рахунок, але їхні спроби були припинені надійною обороною «Брайтона». На 27-й хвилині гравець «Кристал Пелас» К. Дукуре отримав жовту картку за необдуману атаку на гравця «Брайтона». У першому таймі «Брайтон» зберіг перевагу і пішов на перерву з рахунком 1:0. Другий тайм почався з того, що «Пелас» зробив заміну: на 46-й хвилині К. Дукуре замінив Е. Езе. Незабаром після цього М. Кайседо з «Брайтона» отримав жовту картку на 60-й хвилині. «Пелас» намагався створити шанси, але їхні зусилля були марні, оскільки захист «Брайтона» стійко тримався. На 70-й хвилині «Пелас» зробив ще дві заміни: М. Олісе був замінений на Ж. Айю. Брайтон наслідував приклад і зробив дві заміни на 79-й хвилині: К. Мітома і Д. Велбек були замінені на Ж. Енсісо і Е. Фергюсона відповідно. Водночас «Пелас» ввів у гру О. Едуарда, замінивши Ж. Матету, а Н. Ахамада замінив Ж. Шлуппа на 80-й хвилині. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, «Брайтон» зробив ще дві заміни, щоб спробувати завершити гру. А. Мак Аллістер замінив Дж. Сармьєнто, а С. Марч був замінений на А. Вебстера. Вебстера. На останніх хвилинах гри Дж. Айю з «Кристал Пелас» також отримав жовту картку. Загалом, це була напружена гра, яка закінчилася перемогою «Брайтона» з рахунком 1:0. Обидві сторони старалися з усіх сил, але перемога дісталася господарям поля. «Брайтон» прагнутиме продовжити позитивний старт сезону, а «Кристал Пелас» — відігратися в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Ман.Юнайтед, Арсенал — Кр-л Пелас.