Фейєноорд — Шахтар — 7:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-16 21:45 16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) і Шахтар (Донецьк). ... Фейєноорд — Шахтар — 7:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) і Шахтар (Донецьк).

Фейєноорд - Шахтар - 7:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаФейєноорд - Шахтар - 7:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Фейєноорд (Роттердам) — Шахтар (Донецьк) — 7:1 (3:0)
Голи: S. Giménez (9), O. Кьокчу (24), O. Кьокчу (38), Oussama Idrissi (49), Oussama Idrissi (60), А. Джаханбахш (64) — K. Kelsy (87)

Попередження: А. Бондаренко (20), Судаков (81)

Огляд матчу Фейєноорд — Шахтар:

Прохолодного вечора на стадіоні «Фейєноорд» глядачі з нетерпінням чекали на матч Ліги Європи УЄФА між «Фейєноордом» і донецьким «Шахтарем». З першим свистком атмосфера загострилася до межі, і «Фейєноорд», не гаючи часу, повів у рахунку. На дев’ятій хвилині С. Гіменес забив перший гол у матчі за «Фейєноорд». Донецький «Шахтар» спробував відігратися, але захист «Фейєноорда» стримав їхні спроби. На 20-й хвилині А. Бондаренко отримав жовту картку за фол на гравцеві «Фейєноорда». Перший тайм тривав із перевагою «Фейєноорда» та створенням більшої кількості моментів. На 24-й хвилині О. Кокчу забив другий гол за «Фейєноорд», на радість домашньої публіки. Гра стала більш напруженою, коли на 38-й хвилині у ворота «Фейєноорда» було призначено пенальті, який успішно реалізував О. Кокчу, зробивши рахунок у перерві 3:0 на користь «Фейєноорда». На початку другого тайму донецький «Шахтар» зробив першу заміну — замість Н. Джурасека вийшов Д. Криськів. Однак на 49-й хвилині «Фейєноорд» забив ще раз, м’яч у сітку воріт забив О. Ідріссі.

Донецький «Шахтар» здійснив ще три заміни: Л. Траоре, Ю. Назаріна та Д. Сікан вийшли замість К. Келсі, Т. Степаненка та А. Бондаренка відповідно. «Фейєноорд» також здійснив три заміни: С. Шиманскі, М. Лопес і Даніло замінили Е. Буллауда, Я. Расмуссена і С. Гіменеса. Гіменеса. «Фейєноорд» не збавляв темпу і забив ще два голи у швидкій послідовності, на 60-й і 64-й хвилинах. Через хвилину О. Ідріссі був замінений на Ігора Пайшао. На 67-й хвилині «Фейєноорд» забив ще один гол: А. Джаханбахш і Даніло додали ще два м’ячі на табло. Останню заміну «Фейєноорд» зробив на 67-й хвилині, коли О. Кокчу змінив М. Таабуні. На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Г. Судаков. Якраз коли здавалося, що донецький «Шахтар» зуміє зберегти рахунок, К. Келсі забив втішний гол на 87-й хвилині, але для української команди це було надто пізно. Матч закінчився розгромною перемогою «Фейєноорда» з рахунком 7:1, порадувавши своїх уболівальників. Це була домінуюча перемога «Фейєноорда», який був на висоті у всіх аспектах своєї гри. Матч продемонстрував чудовий футбол, і гра «Фейєноорда» була гідна всіляких похвал. Донецький «Шахтар», з іншого боку, повинен перегрупуватися і повернутися сильнішим у наступному матчі.