Фрайбург — Ювентус — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-16 21:45 16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Ювентус (Турин). ... Фрайбург — Ювентус — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Ювентус (Турин).

Фрайбург - Ювентус - 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаФрайбург - Ювентус - 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Фрайбург (Німеччина) — Ювентус (Турин) — 0:2 (0:1)
Голи: Влахович (45), К’єза (90+5)

Предупредження: M. Gulde (26), M. Gulde (44), Влаховіч (56), Семюел Ілінг Молодший (82), Роланд Саллай (87), C. Streich (88)

Огляд матчу Фрайбург — Ювентус:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА СК «Фрайбург» зустрівся з «Ювентусом» на стадіоні «Європа-Парк». Обидві команди були сповнені рішучості вийти в лідери, але перемогу здобув «Ювентус» із рахунком 0:2. У першому таймі «СК Фрайбург» насилу справлявся з сильною атакувальною грою «Ювентуса», і на 26-й хвилині М. Гульде отримав жовту картку. За дві хвилини «Ювентус» забив гол, але його було скасовано через офсайд у Д. Влаховича. Ближче до кінця тайму Гульде отримав ще одну жовту картку, а потім червону, залишивши «Фрайбург» у меншості. На останній хвилині тайму «Ювентус» призначив пенальті, який реалізував Влаховіч. На початку другого тайму «Фрайбург» зробив заміну, випустивши М. Еггештайна замість К. Шмідта. «Ювентус» продовжував домінувати у грі, і Влахович отримав жовту картку на 56-й хвилині. Фрайбург швидко зробив ще дві заміни: Р. Доан і Л. Холер замінили Р. Саллаї і В. Гріфо.

Ювентус відповів двома замінами, випустивши Ф. Костича замість С. Ілінга-молодшого і Ф. К’єзу замість Д. Влаховича. На 74-й хвилині «Фрайбург» зробив ще дві заміни, замінивши М. Грегорича на Н. Петерсена, а К. Гюнтера на Н. Вайсхаупта. На 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ювентуса» Іллінг Джуніор, а на 84-й хвилині ще дві заміни здійснила команда гостей: М. Локателлі та Х. Куадрадо замінили Е. Барренечеа та М. Де Скільо. В останні хвилини гри жовті картки отримали гравці «Фрайбурга» Р. Саллай і К. Штрайх, і «Ювентус» зробив останню заміну в матчі, замінивши М. Кіна на М. Соула. Останній цвях у кришку труни забив Ф. К’єза, забивши гол у компенсований час, щоб забезпечити перемогу своїй команді. Загалом, це був важкий матч для СК «Фрайбург», який насилу встигав за атакувальними здібностями «Ювентуса». Незважаючи на всі їхні зусилля, «Ювентус» виявився занадто сильним, і вони здобули перемогу з рахунком 0:2.