Вільярреал — Андерлехт — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 00:00 16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Андерлехт (Брюссель). ... Вільярреал — Андерлехт — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Андерлехт (Брюссель).

Вільярреал - Андерлехт - 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаВільярреал - Андерлехт - 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Вільярреал (Іспанія) — Андерлехт (Брюссель) — 0:1 (0:0)
Голи: Іслам Слімані (73)

Предупредження: M. Murillo (18), Y. Verschaeren (67), Піно (69), Іслам Слімані (70), Дж. Куенка (79), M. Ashimeru (83)

Огляд матчу Вільярреал — Андерлехт:

У довгоочікуваному матчі Конференції Ліги Європи УЄФА «Вільярреал» приймав «Андерлехт» на стадіоні «Естадіо де ла Кераміка». Обом командам було що доводити в цьому матчі групового етапу, адже вони розраховували на вихід у нокаут. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди не змогли забити жодного гола і пішли на перерву з рахунком 0:0. У другому таймі обидві команди провели кадрові зміни, намагаючись надати енергії своїм командам. Вільярреал зробив заміну на 59-й хвилині: Р. Терратс вийшов замість Г. Ло Сельсо. Андерлехт зробив подвійну заміну на 63-й хвилині: Б. Раман вийшов замість І. Слімані, а Л. Рефаелов замінив М. Ашимеру. Цей хід приніс «Андерлехту» плоди, бо на 73-й хвилині Слімані забив переможний гол.

Незважаючи на всі зусилля «Вільярреала» зрівняти рахунок, «Андерлехт» утримав свою перевагу і закінчив матч із рахунком 0:1. Вільярреал зробив ще дві заміни на 72-й хвилині: Х.Л. Моралес замінив Й. Піно та Г. Морено. Піно і Г. Морено замість Н. Джексона. Андерлехт зробив останню заміну на 87-й хвилині: Ф. Амузу замінив М. Стройкенса. Загалом у матчі було зафіксовано чотири жовті картки: «Андерлехт» отримав три, а «Вільярреал» — одну. На 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Андерлехта» М. Мурільо. Й. Вершерен отримав жовту картку на 67-й хвилині, а І. Слімані — на 70-й хвилині. І. Піно з «Вільярреала» отримав жовту картку на 69-й хвилині, потім Х. Куенка на 79-й та М. Ашимеру з «Андерлехта» на 83-й хвилині. Загалом, матч був хорошим поєдинком двох сильних команд. Перемога «Андерлехта» принесла йому три очки, що наблизило його до виходу в нокаут. Вільярреал, з іншого боку, буде прагнути поліпшити свої результати в майбутніх матчах.