Арсенал — Спортинг — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 00:48 16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Спортинг (Лісабон). ... Арсенал — Спортинг — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Спортинг (Лісабон).

Арсенал - Спортинг - 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаАрсенал - Спортинг - 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Арсенал (Лондон) — Спортинг (Лісабон) — 1:1 (1:0)
Голи: Джака (19) — Педро Гонсалвеш (62)

Предупредження: Вієйра (24), Джака (45+2), Мануель Угарте (53), R. Holding (71), Мануель Угарте (118), O. Diomande (118)

Огляд матчу Арсенал — Спортинг:

На футбольних уболівальників чекав захопливий матч на стадіоні «Емірейтс» між «Арсеналом» і «Спортингом» у Лізі Європи УЄФА. Оскільки обом командам для виходу в наступний раунд потрібна була перемога, все йшло до того, що матч буде захопливим. Матч розпочався з того, що «Арсенал» зробив ранню заміну: на 9-й хвилині замість Б. Вайта вийшов Т. Томіясу. Однак уже на 19-й хвилині стався перший гол у матчі. Г. Хака знайшов м’яч у сітці воріт «Арсеналу» і вивів його вперед. «Арсенал» продовжував нагнітати тиск і зробив свою другу заміну: У. Саліба замінив Р. Холдінга на 21-й хвилині. Однак на 24-й хвилині жовту картку отримав Ф. Вієйра, а на 45-й хвилині його приклад наслідував Г. Хака. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Арсеналу». Другий тайм розпочався з третьої заміни у складі «Арсеналу»: Г. Жезус вийшов замість Л. Троссарда. На 53-й хвилині гравець «Спортинга» М. Угарте отримав жовту картку, але це їх не зупинило: на 62-й хвилині П. Гонкалвес забив за «Спортинг», зрівнявши рахунок 1:1. Потім «Арсенал» зробив ще дві заміни: Жоржиньо і Р. Нельсон замінили Т. Партей і Б. Сака на 65-й і 66-й хвилинах. Сака на 65-й і 66-й хвилинах відповідно. Однак на 71-й хвилині Р. Холдінг отримав жовту картку, і гра зайшла в глухий кут.

Потім «Спортінг КП» здійснив дві заміни: Пауліньо та П. Гонкалвес замінили Ю. Черміті та Д. Ессуго на 89-й та 93-й хвилинах відповідно. Матеус Рейс також вийшов замість Н. Сантоса на 93-й хвилині. Гра перейшла в додатковий час, обидві команди відчайдушно потребували перемоги. «Арсенал» зробив шосту і останню заміну: на 100-й хвилині Ф. Вієйра був замінений на М. Одегаарда. Спортинг CP також зробив останню заміну: Трінчао замінив Артура Гомеша на 105-й хвилині. Однак драма ще не закінчилася, оскільки М. Угарте отримав другу жовту і червону картки, залишивши «Спортинг КП» удесятьох. За рівного рахунку 1:1 гра перейшла в драматичну серію пенальті. Ж. Сен-Жюст забив за «Спортинг КП», а потім М. Одегаард — за «Арсенал». Потім Р. Есгайо забив за «Спортинг КП», а Б. Сака — за «Арсенал». Г. Інасіо забив за «Спортинг КП», а Л. Троссард — за «Арсенал». Артур Гомеш забив за «Спортинг КП», а Г. Мартінеллі промазав пенальті за «Арсенал». Потім Н. Сантос забив переможний пенальті за «Спортінг КП», забезпечивши їм перемогу над «Арсеналом» у впертій боротьбі. Зрештою, це був захопливий матч, який тривав до самого кінця. Настрій «Спортинга» справдився в серії пенальті, що дозволило їм пройти до наступного раунду Ліги Європи УЄФА. З іншого боку, «Арсеналу» доведеться перегрупуватися і спробувати повторити успіх у майбутніх матчах.