Боруссія М — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 23:30 17 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Вердер (Бремен).

Боруссія М - Вердер - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія М - Вердер - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Вердер (Бремен) — 2:2 (0:0)
Голи: Тюрам (48), F. Neuhaus (73) — Марвін Дакш (65), Марвін Дакш (89)

Предупредження: Вайзер (81), F. Neuhaus (87)

Огляд матчу Боруссія М — Вердер:

Матч Бундесліги між монхенгладбахською «Боруссією» і бременським «Вердером», що відбувся на стадіоні «Боруссія-Парк», пройшов у захопливій і рівній боротьбі. Рахунок у перерві був 0:0, а в основний час — 2:2, і обидві команди поділили очки. Гра розпочалася з великою інтенсивністю, обидві команди намагалися затвердити свою перевагу на полі. Однак, незважаючи на велику кількість володіння м’ячем обома командами, жодна з них не змогла домогтися успіху в першому таймі. Другий тайм розпочався з того, що на 48-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» вийшла вперед завдяки голу М. Турама. Однак ця перевага була недовгою, оскільки «Вердер Бремен» швидко зрівняв рахунок на 65-й хвилині завдяки голу М. Дакша. Монхенгладбаська «Боруссія» відповіла рішуче, і їм вдалося переломити хід матчу на свою користь на 73-й хвилині завдяки голу Ф. Нойхауса.

Однак бременський «Вердер» не збирався поступатися і продовжував домагатися рівного рахунку. Їхні зусилля окупилися на 89-й хвилині, коли М. Дакш забив свій другий гол у грі та врятував для «Вердера Бремена» очко. У грі було багато замін, тренери обох команд намагалися змінити хід гри. Вердер Бремен зробив дві заміни на 63-й хвилині, випустивши Н. Шмідта і Ф. К. Шмидта. Шмідта та Ф. К. К’яродіа замість Р. Шміда та Л. Б’юкенена відповідно. На 82-й хвилині «Вердер Бремен» зробив третю заміну, замінивши І. Груєва на М. Філіпа. З іншого боку, монхенгладбаська «Боруссія» зробила першу заміну на 77-й хвилині: А. Плеа вийшов замість М. Турама. На 85-й хвилині Л. Штіндль був замінений на Х. Вольфа, а на 87-й хвилині Ф. Нойхаус отримав жовту картку. Вердер Бремен зробив останню заміну на 87-й хвилині: Й. Стаге замінив Е. Дінчі. Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували фантастичну атаку і стійкість в обороні. Підсумковий рахунок 2:2 відображає якість гри, і обидві команди мають бути задоволені своїми виступами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Боруссія М, Вердер — Хоффенхайм.