Вальядолід — Атлетик — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 00:00 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) та ... Вальядолід — Атлетик — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Вальядолід - Атлетик - 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаВальядолід - Атлетик - 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Вальядолід (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 1:3 (0:1)
Голи: К. Ларін (74) — Íñigo Martínez (30), Горка Гурузета (57), Мікель Весга (78)

Попередження: Хаві Санчес (6), Юрій Берчіче (23), К. Ларін (88), Мікель Весга (90)

Огляд матчу Вальядолід — Атлетик:

«Вальядолід» і «Атлетик» зійшлися в захоплюючому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо Муніципаль Хосе Зоррілья». Матч розпочався з напруженої боротьби, і вже через шість хвилин гри «Вальядолід» отримав жовту картку за вилучення Х. Санчеса. Попри зусилля «Вальядоліда» щодо володіння м’ячем, «Атлетік» невдовзі знайшов свій ритм і забив перший гол на півгодинній позначці. І. Мартінес ударом низом пробив повз воротаря «Вальядоліда», забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. У перерві матчу «Вальядолід» ввів у гру Х. Фернандеса замість Х. Ель Яміка, намагаючись змінити хід гри. Однак «Атлетік» продовжував домінувати й забив другий гол на 57-й хвилині, коли Г. Гурузета опинився в сітці воріт.

Вальядолід спробував відігратися і зробив дві швидкі заміни: К. Перес та І. Фреснеда замінили А. Агуадо та С. Леона відповідно. Леона відповідно. Однак на 78-й хвилині «Атлетік» знову забив, цього разу з пенальті, який виконав М. Весга. Вальядоліду вдалося забити втішний гол на 74-й хвилині, коли С. Ларін ударом головою переправив м’яч у сітку. Однак цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат матчу. «Атлетік» продовжував насідати і зробив ще дві заміни: І. Вільямс і О. Сансет вийшли замість Р. Гарсії та І. Муніаїна відповідно. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Атлетик Клуж». Незважаючи на поразку, «Вальядолід» продемонстрував на полі багато мужності та рішучості, що зробило матч захопливим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Вальядолід, Атлетик — Гетафе.