Ноттінгем Форест — Ньюкасл — 1:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 00:00 17 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Ньюкасл — 1:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Ноттінгем Форест - Ньюкасл - 1:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаНоттінгем Форест - Ньюкасл - 1:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 1:2 (1:1)
Голи: Еммануель Денніс (26) — Ісак (45+2), Ісак (90+3)

Попередження: Еммануель Денніс (22), Берн (33), Гіббс-Вайт (59), Ренан Лоді (90+6), K. Navas (90+3), Р. Фрейлер (90+2)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Ньюкасл:

Матч Прем’єр-ліги між «Ноттінгем Форест» і «Ньюкаслом» закінчився наполегливою перемогою «сороків» із рахунком 2:1 на «Сіті Граунд». У першому таймі обидві команди грали то в один, то в інший бік, а на 22-й хвилині Ерік Денніс із «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку. Однак лише через чотири хвилини Денніс спокутував свою провину, забивши гол у ворота «Форест». Дімітрі Берн із «Ньюкасла» отримав жовту картку на 33-й хвилині, але їм вдалося зрівняти рахунок до кінця першого тайму завдяки голу Александра Ісака. Другий тайм розпочався з першої заміни у складі «Ньюкасла»: на 46-й хвилині Аллан Сен-Максимін замінив Еміліано Андерсона. Ноттінгем Форест наслідував цей приклад на 58-й хвилині, замінивши Раяна Ятса на Ремо Фройлера.

Метт Гіббс-Вайт із «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку на 59-й хвилині, але радість «Ньюкасла» від того, що на 64-й хвилині команда вийшла вперед, була недовгою — гол було скасовано через офсайд. Останні 10 хвилин матчу пройшли в активній боротьбі, заміни і жовті картки лунали направо і наліво. Ноттінгем Форест зробив дві заміни на 79-й хвилині, випустивши Андре Айю і Натаніеля Вільямса замість Сема Сурріджа і Денніса відповідно. Джейкоб Мерфі з «Ньюкасла» замінив Метта Річі на 84-й хвилині, і саме в перерві матчу сталася остання драма. «Ноттінгем Форест» отримав дві жовті картки, по одній для Фройлера та Кірнана Наваса. На останніх хвилинах компенсованого часу «Ньюкасл» отримав право на пенальті, який реалізував Ісак. Ноттінгем Форест зробив останню заміну, випустивши Джонджо Шелві замість Габріеля Скарпи, але було вже надто пізно, щоб вони змогли відігратися. Незважаючи на доблесні зусилля «Ноттінгем Форест», «Ньюкаслу» вдалося здобути перемогу і закріпитися у верхній половині таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Вулверхемптон, Ньюкасл — Ман.Юнайтед.