18-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Зоря» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 15:58 Цього тижня відбуваються матчі 18-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 18 березня, ... 18-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Зоря» — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 18-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 18 березня, зустрічалися київське «Динамо» і луганська «Зоря». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 18-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ЗАРЯ» (Луганськ)0:1 (0:0)
Гол: Герреро (83)

ПредупредженняТимчик (31), Сидорчук (77) — Русин (9), Антюх (30), Герреро (40), Батагов (70), Бутко (76)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 4.Попов, 25.Дячук, 2.Вівчаренко — 5.Сидорчук (К), 22.Лонвейк — 37.Царенко (91.Волошин, 57), 19.Гармаш (8.Шепелєв, 57), 7.Кабаєв (9.Перріс, 57) — 11.Ванат (15.Рамірес, 75).
Запасні: 51.Моргун, 3.Боль, 14.Яцик, 17.Супряга, 18.Андрієвський, 34.Сирота, 44.Дубінчак, 92.Рамадані.

«Зоря»: 1.Сапутін, 44.Батагов, 32.Імереков (К), 2.Бутко, 5.Бражко, 74.Снурніцин, 15.Дришлюк (19.Полегенько, 88), 9.Мишньов, 7.Антюх (14.Хлань, 78), 31.Русин (18.Погорілий, 64), 39.Герреро (47.Вантух, 88).
Запасні: 12.Кучерук, 36.Жилкін, 6.Гулько, 8.Хахльов, 11.Почапський, 17.Нагнойний, 25.Мороховець.

Обидві команди обережно розпочали гру, але і «Динамо», і «Зоря» при кожному перехопленні м’яча демонстрували бажання і готовність гостро і стрімко атакувати. Щоправда, довгий час це ні до чого не приводило — оборонні порядки обох команд у цьому відрізку матчу виглядали бездоганно.

Аж до середини першого тайму гра проходила в рівному ключі, але частіше м’яч контролювали футболісти «Зорі». Однак потім динамівцям вдалося перехопити ініціативу і перевести гру на половину поля гостей. Утім, у підопічних Луческу, незважаючи на перевагу, були великі складнощі з точки зору створення гостроти біля воріт луганчан. Контроль м’яча, комбінації, забігання, стандартні положення — все це було, але до гольових моментів це не призводило.

У результаті, аж до свистка на перерву ні «Динамо», ні «Зоря» так і не зуміли створити жодного хоча б частково небезпечного епізоду біля воріт суперника. Відзначити можна, хіба що, удар Антюха метрів з 14-ти, після якого м’яч пролетів над поперечиною воріт киян. І це на весь перший тайм. Який абсолютно закономірно завершився з рахунком 0:0.

Зате з перших же хвилин другого тайму гра пішла набагато цікавіше. Спершу Сидорчук завдав відмінного удару з-за меж штрафного майданчика, і м’яч пролетів за півметра від штанги воріт «Зорі». А потім уже гості двічі поспіль відзначилися в атаці. Спершу Антюх потурбував Нещерета непростим ударом. А потім уже Русин пробивав по воротах «біло-синіх» із кута воротарського, перебуваючи сам на сам із динамівським голкіпером, але той і в цій ситуації виручив свою команду, ногами відбивши м’яч.

Ну а на 61-й хвилині матчу «Зоря» була вже максимально близькою до голу: у черговій контратаці луганчан Антюх увірвався до штрафного майданчика «Динамо» праворуч і технічно пробив у дальній кут — Нещерет виручити не зумів, і м’яч ледь не чиркнув об штангу.

Цей момент, як виявилося, підвів риску під інтенсивним відрізком другого тайму як у виконанні «Динамо», так і у виконанні «Зорі». Ближче до 70-ї хвилини гра заспокоїлася і стала проходити в такому ж ключі, в якому вона проходила весь перший тайм: її основним змістом стали нескінченні єдиноборства і порушення правил.

Здавалося, все йде до нульової нічиєї, однак, на 83-й хвилині матчу гол все ж відбувся. «Зоря» провела атаку правим флангом, Хлань виконав цілком читабельний простріл у штрафний майданчик, ніхто з динамівців м’яч перехопити не зумів, і той на протилежному фланзі опинився у вільного Герреро, який і відправив його в сітку — 0:1. Саме з таким рахунком і завершився, у підсумку, звітний поєдинок.

Після зіграних матчів «Динамо», як і раніше, посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату України, але тепер відстає від «Зорі», яка йде третьою, вже на чотири очки.

Після того, як буде зіграно решту матчів поточного туру, чемпіонат України піде на двотижневу паузу, пов’язану з матчами збірних. У наступному, 19-му турі «Динамо» зіграє в гостях зі «Львовом». Цей поєдинок відбудеться в неділю, 2 квітня (початок — о 13:00).