Львів — Кривбас — 2:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 16:00 18 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і ... Львів — Кривбас — 2:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і Кривбас (Кривий Ріг).

Львів - Кривбас - 2:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистикаЛьвів - Кривбас - 2:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Львів (Львів) — Кривбас (Кривий Ріг) — 2:2 (0:1)
Голи: Y. Богунов (74), O. Бєляєв (87) — Капіч (19), Капіч (79)

Попередження: М. Татарков (16), O. Дитятьєв (19), H. Fernandes (27), K. Приходько (31), V. Рябов (38), М. Татарков (43), O. Бєляєв (66), Якимець (66)

Огляд матчу Львів — Кривбас:

Огляд футбольного матчу: Львів — Гірник Матч прем’єр-ліги між «Львовом» і «Гірником» пройшов у напруженій боротьбі, в результаті якої обидві команди пішли зі стадіону СКІФ з одним очком. Рахунок у перерві 0:1 на користь «Гірника» задав тон майбутній напруженій і конкурентній грі. Перший тайм пройшов у впертій боротьбі, обидві команди демонстрували велику фізичну міць. У матчі було показано шість жовтих карток, по три кожній команді. М. Татарков із «Гірника» отримав дві жовті картки поспіль, що призвело до його вилучення з поля на 43-й хвилині. Це стало серйозним ударом для «Гірника», якому довелося зробити дві заміни в перерві. Другий тайм почався з того, що «Львів» зробив одну заміну, а «Гірник» — дві. Це, схоже, пішло на користь львів’янам, оскільки вони вийшли на поле у всеозброєнні. На 74-й хвилині вони пропустили пенальті, а через дві хвилини Ю. Богунов вдалим ударом зрівняв рахунок.

Однак «Гірник» швидко відігрався і повернув собі лідерство завдяки Р. Капичу, який був вирішальним. Капічу, який був вирішальним фактором для «Гірника» впродовж усієї гри. Він забив перший гол із пенальті, а потім додав ще один на 79-й хвилині. Але щойно «Гірник» подумав, що забезпечив собі всі три очки, О. Бєляєв зрівняв рахунок для «Львова» на 87-й хвилині. Обидві команди зробили по одній останній заміні, але жодна з них не змогла знайти переможний гол, і матч закінчився з рахунком 2:2. Це був напружений матч, який продемонстрував конкурентний характер цієї прем’єр-ліги. «Львів» і «Гірник» грали з пристрастю, самовідданістю і рішучістю, і обидві команди заслужили по очку за свої зусилля. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю подій. Вболівальники обох команд будуть задоволені стараннями своїх гравців, хоча «Гірник» може відчувати себе пригніченим тим, що не зміг завоювати всі три очки, двічі вийшовши вперед у матчі. Проте, це був хороший матч для нейтрального глядача.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Львів — Динамо, Верес — Кривбас.