Юнацька першість. «Динамо U-19» — чемпіон України сезону 2023/2024!

2024-05-24 15:21 У п’ятницю, 24-го травня, в рамках 30-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося ... Юнацька першість. «Динамо U-19» — чемпіон України сезону 2023/2024!

У п’ятницю, 24-го травня, в рамках 30-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із львівським «Рухом».

«Рух» — «Динамо» — 1:5. Фото — Є. Кравс

Чемпіонат U-19, 30-й тур
«Рух» — «Динамо» — 1:5 (1:2)

Голи: Коваль (11) — Лобко (9, 40), Осипенко (58, 75), Герич (90)

Попередження: Цюрпала (83) — Маткевич (67)

«Рух»: 1. Бакус, 77. Турко, 5. Бойко (кап), 6. Шандра, 2. Поповський, 20. Цюрпалевич-Семочко, 9. Коваль, 10. Штокал, 11. Квас, 4. Матвіїв, 15. Лебідь.

«Динамо»: 71. Суркіс, 20. Гусєв, 3. Балаба, 2. Михавко, 6. Котуха (15. Дикий, 61), 14. Іщенко, 18. Саленко, 22. Осипенко, 7. Кремчанин, 10. Маткевич, 9. Лобко.

Для того, щоб гарантувати чемпіонство у юнацькій першості, кияни мали б вигравати цей матч. Звісно, були й інші варіанти, але саме перемога знімала всі питання щодо першого місця.

Гості активно почали зустріч, провели декілька цікавих атак та відкрили рахунок вже на 9-й хвилині — після подачі кутового Лобко обрав оптимальну позицію у штрафному суперника та головою направив м’яч до сітки воріт.

Але вже за хвилину гравці «Руху» рахунок зрівняли. Суркіс витягнув м’яч після підступного удару у дальній кут, але ніхто не встиг закрити Коваля, який вдало зіграв на добиванні та вразив ворота ударом з гострого кута.

Після результативного початку зустрічі команди стали грати більш надійно у захисті та певний час не дозволяли одна одній створювати гольові моменти. Атаки були з обох сторін, але у завершальній стадії або надійно діяли захисники, або гравці групи атаки припускалися технічних помилок.

На 40-й хвилині динамівцям вдалася класична позиційна атака з переводом м’яча на фланг та наступним акцентованим прострілом, який у дотик замкнув все той же Лобко. Дубль динамівського форварда у першій половині зустрічі та настільки важлива перевага за підсумками тайму!

Після перерви підопічні Ігоря Костюка досить швидко розв’язали всі питання щодо переможця. На 58-й хвилині Осипенко чудовим ударом з кута штрафної забив третій гол і гра повністю перейшла під контроль киян.

Динамівці грамотно зіграли у захисті, не дозволили супернику створювати моменти та організували декілька небезпечних атак. В одній з них господарів від четвертого пропущеного голу врятувала стійка, але на 75-й хвилині Осипенко зробив дубль та довів рахунок до 4-1 на користь «Динамо».

На останній хвилині Герич забив п'ятий м'яч, отже остаточний рахунок матчу «Рух» - «Динамо» – 1:5. Впевнена перемога киян та заслужений тріумф у юнацькій першості!

Вітаємо гравців, тренерський штаб та персонал команди U-19 з перемогою у турнірі!