Монца — Кремонезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 18:00 18 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Кремонезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Кремонезе (Італія).

Монца - Кремонезе - 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаМонца - Кремонезе - 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Монца (Італія) — Кремонезе (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: Карлос Аугусто (69) — Д. Чофані (62)

Предупредження: Маттео Пессіна (25), Л. Сернікола (43), Армандо Іззо (45+1), Дессерс (68), Чарльз Пікель (71), Б’янкетті (71), М. Кастаньєтті (73), Антов (90+5)

Огляд матчу Монца — Кремонезе:

На футбольних уболівальників чекав захоплюючий матч між командами «Монца» і «Кремонезе» на стадіоні U-Power. Гра закінчилася з почестями після того, як обидві команди забили по одному голу. Хоча обидві сторони мали шанси на перемогу, нічия, ймовірно, була справедливим результатом. Перший тайм матчу закінчився безгольовим, але не обійшлося без пригод. М. Пессіна з Монци отримав жовту картку на 25-й хвилині, потім Л. Сернікола з Кремонезе і А. Іццо з Монци на 43-й і 45-й хвилинах відповідно. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися домінувати, але в підсумку не змогли зломити одна одну. Другий тайм почався з двох замін у складі «Кремонезе»: М. Кастаньєтті вийшов замість Л. Серніколи, а Ф. Цаджут замінив Д. Чіофані. Зміни, схоже, спрацювали, оскільки Кремонезе забив перший гол у матчі на 62-й хвилині, завдяки удару Д. Чіофані. Монца швидко відповіла своєю заміною: Дж. Мачин замінив В. Антову на 65-й хвилині. Незабаром Монца зробила ще дві заміни, замінивши Ф. Раноккья і Дані Мота на А. Іццо і Г. Капрарі.

«Кремонезе» продовжували йти вперед, але їм не вдавалося поповнити свій гольовий рахунок. У Монци були інші ідеї, і на 69-й хвилині вони зрівняли рахунок завдяки голу Карлоса Аугусто. Обидві команди намагалися знайти переможця, що призвело до шквалу жовтих карток на пізніх стадіях гри. Кремонці К. Дессерс, К. Пікель, М. Б’янкетті та М. Кастаньєтті отримали жовті картки, як і гравець Монци В. Антов. У міру того, як час минав, обидві команди зробили подальші зміни, щоб спробувати вплинути на результат. Монца ввела в гру А. Петанья і К. Гіткьяера, а Кремонезе А. Феррарі замінив К. Пікеля. На жаль, жодна зі сторін не змогла знайти вирішальний гол, і матч закінчився з рахунком 1:1. Цей захопливий матч Серії А продемонстрував чудовий футбол з обох боків і кілька примітних виступів. У той час як «Кремонезе» може здатися, що вони могли виграти гру, «Монца», безсумнівно, сприйме нічию як позитивний результат. Загалом, цей матч запам’ятався обом уболівальникам, і вони з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі між цими двома командами в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Лаціо, Кремонезе — Аталанта.