Віктор Циганков забив чергові м’ячі в чемпіонаті Іспанії (ВІДЕО)

2023-03-18 19:10 Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков відзначився другим і третім голами за нинішній клуб, до якого, ... Віктор Циганков забив чергові м’ячі в чемпіонаті Іспанії (ВІДЕО)

Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков відзначився другим і третім голами за нинішній клуб, до якого, нагадаємо, він перейшов минулого зимового трансферного вікна з київського «Динамо».

Віктор Циганков

25-річний футболіст уже звично вийшов у стартовому складі «Жирони» на виїзний матч 26-го туру чемпіонату Іспанії з «Райо Вальєкано». На 29-й хвилині відправив м’яч у сітку воріт суперника, вдало зігравши на добиванні. На 52 хвилині динамівець відгукнувся на фланговий простріл.