Бохум — РБ Лейпциг — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 18:30 18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — РБ Лейпциг — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Бохум - РБ Лейпциг - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаБохум - РБ Лейпциг - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Бохум (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: Э. Машович (48)

Предупредження: Лаймер (11), Е. Машович (14), Даніло Соареш (44), Д. Олмо (75), Кевін Кампл (87)

Огляд матчу Бохум — РБ Лейпциг:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги ВФЛ Бохум зустрівся з РБ Лейпциг на стадіоні «Воновія Рурштадіон». Оскільки обидві команди жадали перемоги, матч обіцяв бути захопливим із самого першого свистка. Перший тайм залишився безгольовим, але не обійшлося без гострих моментів. К. Лаймер із «РБ Лейпциг» отримав жовту картку на 11-й хвилині за фол, а Е. Масович і Д.Т. Суарес із «ВФЛ».

Суарес із «ВФЛ Бохум» отримали жовті картки на 14-й та 44-й хвилинах відповідно. У другому таймі ситуація змінилася, коли на 48-й хвилині Е. Масович із «ВФЛ Бохум» знайшов крапку в матчі, вивівши свою команду вперед. Цей гол виявився вирішальним, оскільки він став єдиним у матчі. У другому таймі обидві команди зробили безліч замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. У ВФЛ Бохум на 59-й хвилині Д. Т. Суареса замінив Д. Хайнц, К. Антуї-Аджеї замінив Г. Хольтманн, Т. Асано замінив П. Кунде на 69-й хвилині, а К. Штогер замінив П. Форстера на 69-й хвилині. У другому таймі «РБ Лейпциг» зробив три заміни: Ю. Поульсен замінив Е. Форсберга на 68-й хвилині, Т. Вернер замінив Д. Ольмо на 70-й хвилині, а М. Сімакан замінив Б. Генріхса на 71-й хвилині. РБ Лейпциг зробив дві останні заміни на 82-й хвилині: М. Хальстенберг замінив Д. Раума, а К. Лаймер замінив А. Хайдару. Незважаючи на численні моменти в другому таймі, «РБ Лейпциг» не зміг влучити у площину воріт, і матч закінчився перемогою «ВФЛ Бохум» із рахунком 1:0, на радість їхніх домашніх уболівальників. Завдяки цій перемозі «ВФЛ Бохум» піднявся в турнірній таблиці Бундесліги, а «РБ Лейпциг» у наступному матчі постарається відігратися. Незалежно від результату, обидві команди продемонстрували свої таланти і довели, чому вони залишаються головними претендентами на перемогу в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Бохум, РБ Лейпциг — Майнц.