Брентфорд — Лестер — 1:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 19:00 18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Лестер — 1:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Лестер (Англія).

Брентфорд - Лестер - 1:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаБрентфорд - Лестер - 1:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Брентфорд (Англія) — Лестер (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Матіас Дженсен (32) — Харві Барнс (52)

Предупредження: Меддісон (22), К. Норгаард (40), Сумаре (84), S. Baptiste (89), S. Baptiste (90+2)

Огляд матчу Брентфорд — Лестер:

Брентфорд і Лестер провели захопливий матч Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community, який завершився внічию 1:1. Гра була наполегливою від самого початку, і обидві команди демонстрували свою тактичну майстерність протягом усіх дев’яноста хвилин. У першому таймі «Брентфорд» вийшов уперед на 32-й хвилині завдяки голу М. Йенсена. Однак перша жовта картка в матчі з’явилася всього за десять хвилин до цього, коли гравець «Лестера» Джей Меддісон отримав попередження. Це підвищило напруження матчу, і «Брентфорд» сам отримав жовту картку, коли С. Норгаард вчинив фол на 40-й хвилині. Лестер почав другий тайм потужно, і на 52-й хвилині Х. Барнс забив рівний гол. Обидві команди зробили заміни: «Брентфорд» випустив М. Дамсгорда і Й. Вісса, а «Лестер» — Тете і П. Дака.

Пізніше в грі «Лестер» випустив Б. Сумаре, замінивши В. Ндіді. Останні п’ятнадцять хвилин матчу ознаменувалися шквалом жовтих карток: Б. Сумаре отримав одну за «Лестер» на 84-й хвилині, а С. Баптісте з «Брентфорда» — на 89-й хвилині. Однак справжня драма розігралася на останній хвилині, коли гравець «Брентфорда» С. Баптісте отримав червону картку перед самим кінцем гри. Аби додати інтриги, «Брентфорд» замінив Баптісте і ввів у гру Б. Мбеумо на 90-й хвилині разом із П. Янссоном. Загалом, це була якісна гра у футбол, обидві команди показали вражаючі результати. «Лестер», найімовірніше, буде розчарований тим, що не домігся перемоги, а «Брентфорд» буде задоволений набраним очком. Як завжди, вболівальники обох сторін з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі своїх команд, сподіваючись на такий самий рівень хвилювання і видовищності.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Брентфорд, Кр-л Пелас — Лестер.