У стані суперника. Основний захисник збірної Бельгії отримав травму

2024-05-07 08:34 Новини з табору суперника збірної України по групі Євро-2024. Центральний захисник збірної Бельгії та «Андерлехта» Ян ... У стані суперника. Основний захисник збірної Бельгії отримав травму

Новини з табору суперника збірної України по групі Євро-2024. Центральний захисник збірної Бельгії та «Андерлехта» Ян Вертонген отримав травму в останньому матчі за свій клуб.

Ян Вертонген

37-річний футболіст розпочав із перших хвилин поєдинок 37-го туру чемпіонату Бельгії з «Юніоном», проте вже на 33-й хвилині зустрічі зазнав травми паху і продовжити гру ж не зміг.

Інформації про ступінь серйозності ушкодження Вертонгена і терміни його відновлення поки немає. Наставник «Андерлехта» Брайан Рімер висловив оптимізм щодо стану захисника, заявивши, що його заміну провели головним чином із запобіжною метою. Однак бельгійські ЗМІ настрою наставника явно не поділяють, побоюючись, що Вертонген тепер ризикує пропустити Євро-2024, який стартує трохи більше ніж через місяць. На самого ж футболіста сьогодні чекає медичне обстеження, за підсумками якого і буде встановлено точний діагноз.

Зазначимо, що Вертонген є основним захисником збірної Бельгії. Він зіграв у семи з восьми матчах відбіркового циклу Євро-2024 (і забив один м’яч), до того ж, у всіх цих випадках опинявся в стартовому складі своєї національної команди.