Астон Вілла — Борнмут — 3:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 19:00 18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Борнмут — 3:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Борнмут (Англія).

Астон Вілла - Борнмут - 3:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаАстон Вілла - Борнмут - 3:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Астон Вілла (Англія) — Борнмут (Англія) — 3:0 (1:0)
Голи: Дуглас Луїс (7), Джейкоб Ремсі (80), Е. Буендіа (89)

Предупредження: Біллінг (14), Макгінн (36), Лерма (58), Маркос Сенесі (66), Дж. Стівенс (79)

Огляд матчу Астон Вілла — Борнмут:

«Астон Вілла» здобула впевнену перемогу над «Борнмутом» у матчі Прем’єр-ліги, який відбувся на «Вілла Парк». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Астон Вілли», але господарі здобули впевнену перемогу завдяки двом пізнім голам. Перший гол був забитий на 7-й хвилині, коли Дуглас Луїс вивів «Астон Віллу» вперед за допомогою клінічного удару. Однак «Борнмут» не відставав і демонстрував стійкість упродовж усього першого тайму. Суддя дав жовті картки П. Біллінгу та Х. Лерме за їхні порушення, а Дж. Макгінн з «Астон Вілли» також отримав попередження. Борнмут здійснив дві заміни незадовго до закінчення години гри: А. Семеньо і Х. Ж. Траоре замінили відповідно Дж. Незабаром після цього «Астон Вілла» також ввела в гру Л. Бейлі замість Б. Траоре.

По ходу гри М. Сенезі з «Борнмута» отримав жовту картку за свій виклик. Передчуваючи перемогу, «Астон Вілла» посилила тиск і забила два пізніх голи, щоб здобути комфортну перемогу. Першим забив Дж. Ремзі на 80-й хвилині, а Е. Буендіа додав третій м’яч на 89-й хвилині. Борнмут зробив ще дві заміни, щоб спробувати повернутися в гру, але було вже надто пізно — матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «Астон Вілли». Ж. Дюран і К. Чемберс замінили Е. Буендіа і Дж. Макгінна, а Д. Ваттара і К. Мур замінили М. Віну і П. Біллінга у складі «Борнмута». Перемога «Астон Вілли» допомогла їм поліпшити своє становище в таблиці Прем’єр-ліги, а «Борнмуту» доведеться перегрупуватися і оговтатися від цієї поразки. Матч став чудовою рекламою Прем’єр-ліги і подарував глядачам захоплюючу гру в футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Астон Вілла, Борнмут — Фулхем.