Саутгемптон — Тоттенгем — 3:3. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 19:02 18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Тоттенгем — 3:3. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Саутгемптон - Тоттенгем - 3:3. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаСаутгемптон - Тоттенгем - 3:3. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Саутгемптон (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 3:3 (0:1)
Голи: Че Адамс (46), Волкотт (77), Ворд-Проуз (90+3) — Педро Порро (45+1), Кейн (65), Перішич (75)

Попередження: (85), Сулемана (87)

Огляд матчу Саутгемптон — Тоттенгем:

Матч Прем’єр-ліги між «Саутгемптоном» і «Тоттенгемом» на стадіоні «Сент-Мері» став одним із найзахопливіших у цьому сезоні. Гра закінчилася внічию 3:3, але вона була сповнена драматизму і напруженості від початку і до кінця. «Тоттенгем» вийшов уперед у першому таймі завдяки голу П. Порро на 45-й хвилині. Однак «Саутгемптон» швидко відповів у другому таймі, забивши гол від К. Адамса лише через хвилину після перерви. Гра почала розкриватися, і «Тоттенгем» знову вийшов уперед, забивши гол від Х. Кейна на 65-й хвилині. Здавалося, що «Тоттенгем» візьме всі три очки, поки «Саутгемптон» не здійснив неймовірне повернення на останніх стадіях гри. Менеджер «Саутгемптона» зробив три швидкі заміни на 70-й хвилині, випустивши С. Армстронга, С. Мару і К. Сулемана.

Це одразу ж принесло свої плоди: Т. Волкотт забив гол за «Саутгемптон» лише через сім хвилин після виходу на поле. Тоттенгем швидко відповів, забивши гол від І. Перішича на 75-й хвилині. Однак «Саутгемптон» не здавався, і на 90-й хвилині Т. Волкотт сфолив у штрафному майданчику. Дж. Ворд-Проуз виконав пенальті для «Саутгемптона» і легко реалізував його, зрівнявши рахунок, забезпечивши вирішальне очко для своєї команди. Гра була цікавою для обох груп уболівальників, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, і в матчі було багато поворотів. Проте обидві команди вважають, що могли зробити більше для перемоги. Ця захоплива зустріч, безсумнівно, запам’ятається обом уболівальникам, які спостерігали за ходом матчу наживо або через екрани телевізорів. Вона ще раз продемонструвала, чому Прем’єр-ліга є однією з найконкурентніших і непередбачуваних ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Саутгемптон, Евертон — Тоттенгем.