Салернітана — Болонья — 2:2. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 21:00 18 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Болонья — 2:2. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Болонья (Італія).

Салернітана - Болонья - 2:2. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаСалернітана - Болонья - 2:2. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Салернітана (Італія) — Болонья (Італія) — 2:2 (1:1)
Голи: Л. Пірола (7), Б. Діа (64) — Фергюсон (11), Харалампос Лікоянніс (73)

Попередження: Орсоліні (76)

Огляд матчу Салернітана — Болонья:

У захопливому матчі Серії А на стадіоні «Арекі» «Салернітана» і «Болонья» зіграли внічию 2:2. У матчі було багато подій, чотири голи і кілька замін, що зробило його захопливим видовищем для вболівальників, присутніх на матчі і тих, хто спостерігає за ним з дому. Гра почалася стрімко: на 7-й хвилині «Салернітана» вийшла вперед завдяки голу Л. Піроли. Однак «Болонья» швидко відповіла: Л. Фергюсон забив лише через чотири хвилини і зрівняв рахунок — 1:1. Болонья зробила першу заміну в матчі на 21-й хвилині, замінивши А. Камбіасо на К. Лікогіанніса. Ця зміна мало вплинула на рахунок, оскільки обидві команди продовжували атакувати. У другому таймі «Салернітана» вийшла вперед, зробивши дві заміни на 56-й хвилині. Г. Кастанос був замінений на К. Пятека, а Е. Бохінен вийшов замість Т. Вільєни. Заміни відразу ж принесли свої плоди: на 64-й хвилині «Салернітана» вийшла вперед завдяки голу Б. Діа.

Болонья відповіла шквалом замін, зробивши три зміни у швидкій послідовності. Вони були винагороджені за свої зусилля голом К. Лікогіанніса на 73-й хвилині, зрівнявши рахунок 2:2. На 76-й хвилині Р. Орсоліні з «Болоньї» отримав жовту картку, бо фізична складова матчу стала наростати. На 81-й хвилині «Болонья» провела ще дві заміни, випустивши М. Арнаутовича і Г. Кіріакопулоса замість Н. Сансоне і Р. Соріано відповідно. Салернітана також зробила дві пізні заміни: Н. Дьомбер вийшов замість Ф. Фаціо на 87-й хвилині, а А. Кандрева замінив Е. Ботейма на 88-й хвилині. Незважаючи на пізні заміни, жодній з команд не вдалося забити ще раз, і матч закінчився внічию 2:2. Загалом, це був цікавий матч для вболівальників, обидві команди продемонстрували атакувальну майстерність і багато вміння володіти м’ячем. Результат розглядатиметься як втрачена можливість для «Салернітани», яка двічі вела в рахунку по ходу матчу, але «Болонья» буде задоволена тим, що взяла очко після сильного виступу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спеція — Салернітана, Болонья — Удінезе.