Еспаньол — Сельта — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 21:30 18 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) і ... Еспаньол — Сельта — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) і «Сельта» (Віго).

Еспаньол - Сельта - 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаЕспаньол - Сельта - 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Еспаньол (Іспанія) — Сельта (Віго) — 1:3 (0:2)
Голи: Дж. Грагера (87) — Габрі Вейга (26), Аспас (45), Carles Pérez (82)

Попередження: Дардер (31), Кабрера (44), Хаві Галан (62), Йорген Странд Ларсен (90)

Огляд матчу Еспаньол — Сельта:

Сельта Віго здобула комфортну перемогу над «Еспаньолом» на стадіоні RCDE з рахунком 0:2 у перерві та 1:3 в основний час. Матч проходив у рамках Ла Ліги, і обидві команди від самого початку грали від душі. Перша справжня дія в матчі відбулася на 26-й хвилині, коли гравець «Сельти Віго» Г. Вейга забив гол, на радість своєї команди. Однак справи в «Еспаньола» пішли не дуже добре, бо вони отримали дві жовті картки поспіль. С. Дардер був вилучений на 31-й хвилині, а Л. Кабрера отримав попередження на 44-й хвилині. Незадовго до кінця першого тайму «Сельта Віго» отримала право на пенальті, який успішно реалізував І. Аспас, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу перед перервою. «Еспаньол» знав, що в другому таймі їм належить піднятися в гору, і зробив деякі зміни у своїй команді, щоб спробувати врятувати хоч щось у цій грі. На початку другого тайму «Еспаньол» замінив Л. Кабреру на Х. Пуаду, а Вінісіуса Соузу на Х. Грагера. Сельта Віго також зробила заміну на 60-й хвилині: Х. Сеферович вийшов замість Я. Ларсена. Ларсена.

Матч тривав, обидві команди намагалися забити, але «Сельта Віго» була сповнена рішучості зберегти свою перевагу. Х. Галан із «Сельти Віго» отримав жовту картку на 62-й хвилині, і «Еспаньол» зробив ще одну заміну, випустивши Д. Суареса замість Н. Меламеда на 64-й хвилині. Сельта Віго зробила ще дві заміни: Л. де ла Торре вийшов замість Ф. Серві на 69-й хвилині, а Г. Вейга був замінений на Р. Тапіа на 70-й хвилині. «Еспаньол» також зробив ще дві заміни: С. Гомес вийшов замість Експосіто, а Р. Санчес замінив А. Відаля на 72-й хвилині. На 82-й хвилині гравець «Сельти Віго» К. Перес забив гол, ще більше збільшивши свою перевагу. Однак «Еспаньйолу» вдалося забити втішний гол на 87-й хвилині, коли Х. Грагера опинився в сітці воріт. На 88-й хвилині «Сельта Віго» провела ще дві заміни: Г. Пасьєнсія вийшов замість І. Аспаса, а К. Перес був замінений на А. Соларі. Соларі. Х. Ларсен із «Сельти Віго» отримав жовту картку на 90-й хвилині, але це було надто мало і надто пізно для «Еспаньйола», оскільки матч закінчився перемогою «Сельти Віго» з рахунком 1:3. Загалом, це була чудова гра від «Сельти Віго», яка домінувала від самого початку матчу. Еспаньолу, з іншого боку, необхідно перегрупуватися і повернутися сильнішим у наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Еспаньол, Сельта — Альмерія.