Удінезе — Мілан — 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 23:48 18 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Мілан — 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Мілан (Італія).

Удінезе - Мілан - 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаУдінезе - Мілан - 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Удінезе (Італія) — Мілан (Італія) — 3:1 (2:1)
Голи: Р. Перейра (9), Бето (45+5), Кінгслі Еізібуе (70) — Z. Ібрагімович (45+3)

Попередження: Перес (27), П’єр Калулу (61), Воллес (69), Ебоселе (90), Родріго Бекао (90+3), Сандро Тоналі (90+2)

Огляд матчу Удінезе — Мілан:

У захопливому матчі Серії А на стадіоні «Дачія Арена» «Удінезе» приймав «АС Мілан», що обіцяло стати захопливим протистоянням. Оскільки обидві команди прагнули набрати три очки, цей матч мав потенціал стати класичним, і він виправдав усі очікування. Уже на 9-й хвилині «Удінезе» вийшов уперед завдяки голу Р. Перейри, який завершив добру справу. Перейри, який завершив добре відпрацьований командний гол і вивів господарів уперед. AC Milan спробував відігратися, але їм було важко зламати «Удінезе». На 27-й хвилині Н. Перес був покараний за грубу атаку, і здавалося, що господарі починають втрачати контроль над грою. «Мілан» спробував скористатися цим, але перед самою перервою ситуація змінилася, коли А. Соттіл був вилучений з поля за друге порушення правил. Однак не «Мілан» виграв від цієї ситуації — натомість «Удінезе» заробив пенальті, і З. Ібрагімович зробив крок уперед і реалізував пенальті, подарувавши «Мілану» деяку надію. Але щойно гості почали повертатися в гру, Бето з «Удінезе» забив на останніх хвилинах першого тайму, і «Удінезе» пішов на перерву з рахунком 2:1.

У другому таймі «Удінезе» продовжував ускладнювати життя «Мілану», і на 70-й хвилині К. Ехізібуе забив приголомшливий гол, забезпечивши господарям перевагу у два м’ячі. «Мілан» намагався повернутися в гру, але вони просто не могли знайти шлях через оборону «Удінезе». Обидві команди зробили заміни на останніх стадіях матчу: «Удінезе» випустив Л. Самарджича та І. Успеха, а «Мілан» — К. Де Кетелера, Ф. Томорі та Б. Діаса. Діаса. Однак жодна з цих змін не змогла вплинути на результат гри, і «Удінезе» переміг із рахунком 3:1. Матч не обійшовся без суперечок: в останні хвилини гри жовті картки були показані гравцям обох сторін. Але загалом «Удінезе» заслужив на свою перемогу, і вони отримають більшу впевненість від цього виступу, оскільки прагнутимуть до успішного завершення сезону. Це був захопливий матч, повний поворотів і несподіванок, і він надовго залишиться в пам’яті тих, хто був присутнім або дивився його. Обидві команди продемонстрували величезний дух і рішучість, і хоча AC Milan у цьому випадку зазнав поразки, вони, безсумнівно, повернуться і продовжать боротьбу за перші місця в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Удінезе, Наполі — Мілан.