Мудрик укотре відсидів у запасі матч «Челсі», Миколенко вийшов на шість хвилин

2023-03-19 08:07 В одному з учорашніх матчів чемпіонату Англії — «Челсі» — «Евертон» (2:2) — у заявках обох ... Мудрик укотре відсидів у запасі матч «Челсі», Миколенко вийшов на шість хвилин

В одному з учорашніх матчів чемпіонату Англії — «Челсі» — «Евертон» (2:2) — у заявках обох команд були присутні українські легіонери.

Михайло Мудрик

У запасі господарів поля опинився півзахисник Михайло Мудрик, який на полі так і не з’явився.

А до заявочного списку гостей на цей матч увійшов захисник Віталій Миколенко, який нещодавно оговтався після хвороби. Екс-футболіст київського «Динамо» вступив у гру на 84-й хвилині зустрічі, замінивши Шеймуса Коулмана.

Додамо, що Мудрик з часу переходу в «Челсі» минулої зими провів за цю команду 6 матчів, і на його рахунку одна гольова передача.

Миколенко ж у поточному сезоні взяв участь у 27 матчах «Евертона» (у 25-ти випадках виходячи на поле в стартовому складі), але поки не записав собі в актив жодної результативної дії.

Кращий коментар

auto-s2r
s2r Дед - Эксперт
19.03.2023 09:06
Вышел то на 6 минут, но именно он начал голевую атаку, которая позволила сравнять счкт.