Інгулець — Чорноморець — 1:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 15:00 19 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і ... Інгулець — Чорноморець — 1:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і Чорноморець (Одеса).

Інгулець - Чорноморець - 1:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистикаІнгулець - Чорноморець - 1:2. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Інгулець (Петрове) — Чорноморець (Одеса) — 1:2 (0:2)
Голи: I. Головкін (83) — Г. Хадіда (2), Алефіренко (40)

Предупредження: В. Салюк (20), О. Козак (27), Кухарук (30), Алефіренко (42), Клименко (52), Олександр Демченко (64)

Огляд матчу Інгулець — Чорноморець:

На стадіоні «Інгулець» відбувся матч Прем’єр-ліги між командами «Інгулець» і «Чорноморець». У перерві матчу «Чорноморець» вів із рахунком 2:0 після пенальті, забитого Г. Хадідою на другій хвилині гри. На 40-й хвилині Д. Алефіренко забив гол у ворота «Чорноморця», забезпечивши комфортну перевагу перед перервою. На 27-й і 30-й хвилинах жовті картки отримали О. Козак і А. Кухарук з «Інгульця». В. Салюк із «Чорноморця» також отримав жовту картку на 20-й хвилині. На 42-й хвилині жовту картку отримав і Д. Алефіренко з «Чорноморця». У другому таймі «Інгулець» спробував відігратися. На 56-й хвилині вони зробили дві заміни, замінивши В. Одарюка і М. Мельничука на Ю. Козиренка і Д. Поспєлова. На 65-й хвилині у складі «Інгульця» О. Козак був замінений на І. Головкіна.

На 71-й хвилині Г. Хадіда з «Чорноморця» був замінений на Д. Юсова. Пізніше, на 77-й хвилині, О. Кузик був замінений на С. Політило. На 80-й хвилині О. Кучеренко був замінений на Д. Кравчука з «Інгульця». І. Головкін з «Інгульця» на 83-й хвилині нарешті знайшов крапку в матчі, вдихнувши нове життя в гру «Інгульця». Однак цього виявилося недостатньо, щоб змінити остаточний рахунок — матч закінчився перемогою «Чорноморця» з рахунком 2:1. В останні десять хвилин матчу суддя не показав гравцям жодної жовтої картки. Насамкінець слід зазначити, що в матчі обидві команди виклалися по максимуму: «Чорноморець» домінував у першому таймі, а «Інгулець» був сильнішим у другому. Підсумковий рахунок матчу 2:1 відображає напружену боротьбу, що зробило гру захоплюючою для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Інгулець, Чорноморець — Шахтар.