Аяччо — Монако — 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 16:00 19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і ... Аяччо — Монако — 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і Монако (Франція).

Аяччо - Монако - 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаАяччо - Монако - 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Аяччо (Франція) — Монако (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: Бен Єддер (27), Діатта (84)

Попередження: Юссеф Белайлі (3), Ismaël Diallo (14), Маріпан (49)

Огляд матчу Аяччо — Монако:

У нещодавньому матчі Ліги 1 між «Аяччо» і «Монако», що відбувся на стадіоні «Франсуа Коті», «Монако» вдалося здобути перемогу з рахунком 2:0 завдяки голам В. Бен Єддера і К. Діати. На початку матчу «Аяччо» отримав дві жовті картки поспіль: І. Белайлі та І. Діалло отримали попередження протягом перших 14 хвилин. Однак «Аяччо» вирішив замінити Діалло на М. Альфонса лише через три хвилини. Попри ранній тиск з боку «Аяччо», «Монако» забив першим, коли Бен Єддер на 27-й хвилині вразив ворота суперника. Обидві команди продовжували грати фізично, і Г. Маріпан із «Монако» отримав жовту картку на 49-й хвилині.

Удача «Аяччо» змінилася на гірше на 53-й хвилині, коли К. Байала отримав червону картку, залишивши команду вдесятьох. Аяччо відповів заміною Белайї на Ф. Майембо на 61-й хвилині. Монако, навпаки, вирішив зробити кілька замін у другому таймі. Спочатку Е. Бен Сегір був замінений на К. Діатту на 70-й хвилині. Потім на 77-й хвилині Бен Йеддер звільнив місце для Т. Мінаміно. На останніх хвилинах «Монако» оформив перемогу голом Діатти на 84-й хвилині, а «Аяччо» зробив шквал замін, випустивши на поле М. Сумано, М. Ель Ідріссі та М. Юссуфа на 72-й хвилині. Незважаючи на кілька жовтих карток і червону картку, матч пройшов відносно чисто, без серйозних суперечок, і «Монако» заслужено взяв усі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Аяччо, Монако — Страсбур.