Бетіс — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 17:00 19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Мальорка (Іспанія).

Бетіс - Мальорка - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаБетіс - Мальорка - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Бетіс (Севілья) — Мальорка (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Іглесіас (48)

Предупредження: Жауме Коста (31), Настасич (54), Гуардадо (81), Дж. Агірре (84)

Огляд матчу Бетіс — Мальорка:

У незабутню ніч Ла Ліги «Реал Бетіс» здобув перемогу над «Мальоркою» з рахунком 1:0 на стадіоні «Беніто Вільямарін». Обидві сторони розпочали гру з такою інтенсивністю, що можна було припустити, що це буде високорезультативне протистояння. Однак через відсутність клінічного завершення перший тайм закінчився з рахунком 0:0. На 31-й хвилині «Мальорка» отримала жовту картку, оскільки Х. Коста був вилучений за грубе захоплення. «Бетіс» продовжував тиснути і на 48-й хвилині нарешті був винагороджений голом. Б. Іглесіас ударом головою з кутового вивів господарів уперед. Мальорка" продовжувала йти вперед, але захист «Бетіса» стійко тримався, зриваючи атаки гостей. На 54-й хвилині «Мальорка» отримала ще одну жовту картку, бо М. Настасич був вилучений за фол. «Мальорка» почала робити заміни на 57-й хвилині, випустивши Л. Аугустінссона, Т. Кадевера та А. Санчеса замість Х. Кости, Д. Родрігеса та І. Баби відповідно.

Бетіс також зробив кілька змін на 69-й хвилині, коли Родрі та А. Перес замінили Хуанмі та В. Карвальо. Мальорка" продовжувала йти вперед, але не змогла зламати оборону «Бетіса». На 71-й хвилині «Мальорка» зробила ще одну заміну: П. Маффео був замінений на А. Ндіайє. На 77-й хвилині вони зробили ще одну заміну, замінивши В. Мурікі на А. Пратса. Пратса. На 81-й хвилині «Бетіс» отримав жовту картку, оскільки А. Гуардадо був попереджений за фол. Бетіс зробив останню заміну в матчі на 82-й хвилині, замінивши Хоакіна на С. Каналеса. На 84-й хвилині «Мальорка» отримала ще одну жовту картку, оскільки Х. Агірре був вилучений за грубе порушення. Мальорка" продовжувала наполегливо йти вперед, але «Бетіс» утримав перевагу 1:0. На останній хвилині гри «Бетіс» зробив останню заміну, випустивши Вілліана Хосе замість Б. Іглесіаса. Загалом, це була напружена гра, в якій «Бетіс» взяв заслужені три очки. Ця перемога виводить їх на вигідну позицію в турнірній таблиці Ла Ліги. Мальорка, з іншого боку, повинна буде перегрупуватися і повернутися сильнішою в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Бетіс, Мальорка — Осасуна.