Монпельє — Клермон — 2:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 18:00 19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Клермон — 2:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Клермон (Франція).

Монпельє - Клермон - 2:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаМонпельє - Клермон - 2:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Монпельє (Франція) — Клермон (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: Сепе Ельє Вахі (61), Сепе Ельє Вахі (72) — Хауї (32)

Предупредження: Гастьєн (57), Хазрі (86), Джордан Феррі (90+2), Джордан Феррі (90+1)

Огляд матчу Монпельє — Клермон:

Футбольний матч між командами «Монпельє» і «Клермон Фут» на стадіоні «Стад де ла Моссон» був незабутнім. Вболівальники обох команд стали свідками захопливого поєдинку, який тримав їх у напрузі аж до самого фінального свистка. Хоча голів було не так багато, гра була насиченою, і рахунок не відображав інтенсивності хвилин, проведених на полі. На початку гри обидві команди прагнули заявити про себе, але першим вдарив «Клермон Фут». На 32-й хвилині Саїф-Еддін Хауї забив красивий гол, який не залишив воротареві «Монпельє» Жонасу Омліну жодного шансу зупинити удар. Господарі спробували відповісти, але не змогли реалізувати моменти, які виникали на їхньому шляху, і перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Клермон Фут». У другому таймі «Монпельє» вийшов на поле у всеозброєнні і зумів зрівняти рахунок на 61-й хвилині завдяки голу Еліє Вахи. Молодий нападник був одним із найнебезпечніших гравців «Монпельє», і його гол був найменшим, на що вони заслуговували. Тепер матч проходив у більш рівній боротьбі, обидві команди шукали переможця.

Монпельє мав перевагу над гостями, і на 72-й хвилині Вахі знову забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Клермон Фут спробував повернутися в гру, але не зміг влучити у площину воріт. Монпельє почав робити заміни, щоб зберегти перевагу та зберегти контроль над грою. Однак на 90-й хвилині все пішло не так для «Монпельє». Півзахисник Жеремі Феррі отримав другу жовту картку за матч, що призвело до червоної картки та вилучення з гри. Його товариші по команді змушені були триматися вдесятьох, але в підсумку їм вдалося здобути перемогу над «Клермон Фут» з рахунком 2:1. Перемога «Монпельє» була цілком заслуженою, тому що вони домінували в другому таймі і створили більше моментів протягом усієї гри. Цей матч Ліги 1 між «Монпельє» і «Клермон Фут» продемонстрував всю захопливість французької футбольної ліги. Оскільки титул чемпіона відкритий для будь-якої команди, такі матчі мають вирішальне значення для команд, які прагнуть потрапити до числа лідерів. Перемога «Монпельє» стала вирішальною для їхніх надій у цьому сезоні, і вони з нетерпінням чекатимуть наступного раунду, щоб продовжити свій успішний шлях.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Монпельє, Клермон — Аяччо.