Уніон — Айнтрахт — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 18:30 19 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) та ... Уніон — Айнтрахт — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) та Айнтрахт (Німеччина).

Уніон - Айнтрахт - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаУніон - Айнтрахт - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Уніон (Берлін) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:0 (0:0)
Голи: Хедіра (53), Кевін Беренс (75)

Предупредження: Тута (57), Д. Доехі (60), J. Руссільон (77), Р. Коло Муані (83), Фредерік Роннов (90+1)

Огляд матчу Уніон — Айнтрахт:

Берлінський «Уніон» здобув перемогу над франкфуртським «Айнтрахтом» із рахунком 2:0 у матчі Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» Берлінський «Уніон» зустрівся з франкфуртським «Айнтрахтом» у довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей». Після безгольового першого тайму «Уніон Берлін» вийшов уперед і здобув перемогу над своїми суперниками з рахунком 2:0. На 53-й хвилині перший гол у матчі забив Р. Хедіра з «Уніон Берліна», забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Лише через чотири хвилини гравець франкфуртського «Айнтрахта» Тута отримав жовту картку, а на 60-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець берлінського «Уніон» Д. Доехі. На 67-й хвилині обидві команди зробили заміни: «Уніон Берлін» замінив К. Беренса на Й. Сібатчеу, а «Айнтрахт Франкфурт» замінив Р. Борре на Л. Аларіо. Однак гол берлінського «Уніона» на 68-й хвилині було скасовано через офсайд.

На 73-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» замінив К. Ленца на П. Макса. Через дві хвилини берлінський «Уніон» забив другий гол у матчі: К. Беренс влучив у сітку воріт. На 76-й хвилині «Уніон Берлін» здійснив ще дві заміни: Н. Гіссельманн вийшов замість Ж. Руссільона, а С. Беккер був замінений на Ж. Левелінг. Айнтрахт Франкфурт зробив дві заміни на 83-й хвилині, випустивши М. Гьотце замість П. Ааронсона і Д. Камаду замість Ф. Аліду. На цій же хвилині жовту картку отримав Р. Коло Муані. Берлінський «Уніон» зробив дві останні заміни на 86-й хвилині: Я. Габерер вийшов замість М. Пантовича, а Т. Баумгартль — замість Д. Лейте. Ф. Роннов отримав жовту картку на 90-й хвилині, і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Уніон Берлін». Завдяки цій перемозі «Уніон Берлін» випереджає «Айнтрахт Франкфурт» у таблиці Бундесліги, обидві команди провели загалом X матчів. Зараз «Уніон Берлін» перебуває на X місці, а «Айнтрахт Франкфурт» — на X місці. Вболівальники обох команд з нетерпінням чекатимуть наступного матчу в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Штутгарт, Айнтрахт — Бохум.