ПСЖ — Ренн — 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 20:05 19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Ренн — 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ренн (Франція).

ПСЖ - Ренн - 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаПСЖ - Ренн - 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

ПСЖ (Париж) — Ренн (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Токо-Екамбі (45), А. Калімуендо (48)

Предупредження: Крістофер Ву (52), В. Заїр-Емері (81)

Огляд матчу ПСЖ — Ренн:

Це був захопливий матч між командами «Парі Сен-Жермен» і «Ренн» на стадіоні «Парк де Пренс» у Лізі 1. Рахунок у перерві був 0:1 на користь «Ренна», перший гол забив К. Токо Екамбі на 45-й хвилині. ПСЖ спробував відігратися у другому таймі, але «Ренн» вистояв і забив ще один гол на 48-й хвилині, цього разу А. Калімуендо. Ренн зробив ранню заміну на 5-й хвилині, замінивши А. Трюффера на Б. Мелінга. ПСЖ відповів заміною Т. Пембеле на В. Заїр-Емері на початку другого тайму.

Надалі ПСЖ спробував змінити динаміку гри, зробивши ще дві заміни на 56-й хвилині: Ж. Бернат і Ф. Руїс вийшли замість Р. Санчеса і Х. Екітіке відповідно. Ренн також здійснив кілька ключових замін під час матчу: Д. Дуе вийшов замість А. Гуїрі на 71-й хвилині, а потім К. Угочукву, Д. Спенса і А. Калімуендо замінили Б. Сантамарія, Х. Траоре, Г. Траоре і А. Калімуендо. Сантамарія, Х. Траоре та І. Салах на 78-й хвилині. Однак «ПСЖ» не зміг скористатися цими змінами, а натомість на 81-й хвилині отримав жовту картку В. Заїр-Емері. Заїр-Емері. У підсумку «Ренн» здобув перемогу з рахунком 0:2, залишивши ПСЖ та їхніх уболівальників розчарованими результатом. Це був хороший матч для обох команд, але в підсумку «Ренн» виявився сильнішим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Ліон, Ренн — Ланс.