Байєр — Баварія — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 20:30 19 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Баварія — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Баварія (Мюнхен).

Байєр - Баварія - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаБайєр - Баварія - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Байєр (Леверкузен) — Баварія (Мюнхен) — 2:1 (0:1)
Голи: Э. Паласіос (55), Е. Паласіос (73) — Дж. Кімміч (22)

Попередження: Джеремі Фрімпонг (39), Павар (43), (64), Упамекано (73), П’єро Інкапі (83)

Огляд матчу Байєр — Баварія:

Леверкузенський «Байєр» здобув приголомшливу перемогу над мюнхенською «Баварією» з рахунком 2:1 у захопливому матчі Бундесліги на «БайАрені». «Баварія» почала гру потужно і домінувала у володінні м’ячем, і їхні зусилля окупилися, коли Джошуа Кімміх забив гол на 22-й хвилині, забезпечивши їм ранню перевагу. Однак господарі не впали духом і вперто чинили опір. Вони багато разів були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але їх часто зупиняв воротар «Баварії» Мануель Нойєр, який продемонстрував чудову гру. Завзятість леверкузенського «Байєра» принесла свої плоди на 55-й хвилині, коли було призначено пенальті. Есек’єль Паласіос спокійно вийшов на поле і реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. Матч тривав у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися взяти м’яч під контроль.

Однак на 73-й хвилині господарі знову завдали удару, коли було призначено ще один пенальті. Паласіос знову вийшов уперед і не помилився, забезпечивши перемогу своїй команді. Мюнхенська «Баварія» намагалася зрівняти рахунок, але оборона леверкузенського «Байєра» вистояла і забезпечила всі три очки. У матчі було проведено п’ять замін, включно з трьома замінами «Баварії» в перерві. Гості також отримали три жовті картки: Бенжамен Павар, Йосип Станішич і Дайот Упамекано отримали попередження. Гравці леверкузенського «Байєра» Жеремі Фрімпонг і Пабло Хінкапі також потрапили до суддівської книги. Загалом, це була захоплива зустріч двох найкращих команд, у якій леверкузенський «Байєр» проявив характер і зумів відігратися та здобути важливу перемогу. У результаті вони піднялися на друге місце в таблиці Бундесліги, а «Баварія» залишилася на четвертому місці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шальке — Байєр, Баварія — Боруссія Д.