Хетафе — Севілья — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 21:30 19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Севілья — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Хетафе - Севілья - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаХетафе - Севілья - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Хетафе (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Мунір Ель-Хаддаді (50), Юнал (90+5)

Попередження: Джоан Джордан (14), Даміан Суарес (22), Лоїк Баде (63), Гонсало Вільяр (76), Г. Альварес (90+3)

Огляд матчу Гетафе — Севілья:

Нещодавній футбольний матч між «Гетафе» та «Севільєю» був захопливою подією, яка тримала вболівальників у напрузі до самого кінця. Матч проходив на культовому стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» і став свідком протистояння двох грандів Ла Ліги в боротьбі за перевагу.

Незважаючи на повільний початок, у якому обом командам не вдавалося пробитися вперед, перша половина матчу все ж була сповнена захопливими моментами. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець «Севільї» Дж. Джордан, а на 22-й хвилині його приклад наслідував гравець «Гетафе» Д. Суарес. Однак тільки в другому таймі розгорнулося справжнє хвилювання матчу. На 50-й хвилині гравець «Гетафе» Мунір Ель-Хаддаді забив гол, який привів натовп у шаленство. Однак «Севілья» не здалася без бою і швидко зробила три заміни — Б. Гіль на І. Ен-Несірі, О. Торрес на Сусо, а Дж. Джордан на І. Ракітіча. Попри ці зусилля, «Гетафе» не здавався, зробивши свої власні заміни: Д. Суарес на Х. Іглесіаса, Мунір Ель-Хаддаді на А. Алгобіа та Н. Максісі. Алгобіа та Н. Максимович на Г. Вільяра. Л. Мілла також вийшов замість К. Алена, а Б. Майораль завершив гру заміною на Х. Мату. Увесь другий тайм глядачі були в напрузі: Л. Баде отримав жовту картку на 63-й хвилині, а Г. Вільяр — на 76-й. Однак напружена атмосфера остаточно розрядилася на 90-й хвилині, коли гравець «Гетафе» Е. Унал забив останній гол, що забезпечив перемогу. Обидві команди показали чудове шоу, але в підсумку перемога дісталася «Гетафе» з рахунком 2:0. Уболівальники були в захваті від високої енергії та пристрасті, які демонструвалися протягом усього матчу, і вже з нетерпінням очікують наступної зустрічі цих двох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Гетафе, Кадіс — Севілья.