Інтер — Ювентус — 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 23:48 19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Ювентус — 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Ювентус (Турин).

Інтер - Ювентус - 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаІнтер - Ювентус - 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Інтер (Мілан) — Ювентус (Турин) — 0:1 (0:1)
Голи: Костич (23)

Предупредження: Барелла (30), Федеріко Гатті (31), Рабьо (71), Даніло (89), Леандро Паредес (90+1), Д. Д’Амброзіо (90+7)

Огляд матчу Інтер — Ювентус:

На нещодавній матч Серії А між «Інтером» і «Ювентусом» багато футбольних уболівальників чекали з нетерпінням. Оскільки обидві команди демонструють чудову форму в цьому сезоні, матч обіцяв бути цікавим і захоплюючим. Матч проходив на стадіоні «Джузеппе Меацца», і вболівальники обох команд з нетерпінням чекали перемоги своєї команди. У першому таймі «Ювентус» вийшов уперед завдяки вдалому голу Ф. Костича на 23-й хвилині. Незважаючи на постійний натиск «Інтера», вони не змогли влучити у площину воріт, і рахунок у першому таймі залишився 1:0 на користь «Ювентуса». У другому таймі «Інтер» продовжував іти вперед, намагаючись зрівняти рахунок. Незважаючи на їхні зусилля, «Ювентус» надійно оборонявся і не пропустив жодного гола. «Інтер» зробив кілька замін: на 63-й хвилині Н. Барелла і Ф. Дімарко були замінені на Х. Мхітаряна і Д. Д’Амброзіо відповідно. На тій же хвилині «Ювентус» також зробив заміну: М. Суле замінив Ф. К’єзу.

«Інтер» продовжував тиснути і намагався знайти спосіб пройти захист «Ювентуса», але їхні зусилля були марними. За 15 хвилин до кінця матчу «Ювентус» зробив ще одну заміну, замінивши М. Де Скільо на Х. Куадрадо. «Інтер» також зробив заміни на 79-й хвилині: Р. Лукаку та М. Дарміан. Лукаку і М. Дарміан замінили В. Карбоні та Е. Дзеко відповідно. На 83-й хвилині Д. Дамфріс замінив Р. Белланову в складі «Інтера», а в складі «Ювентуса» Л. Паредес замінив Ф. К’єзу. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, напруга між суперниками стала наростати. Гравці «Ювентуса» Даніло і Л. Паредес отримали жовті картки на 89-й і 90-й хвилинах відповідно, а гравець «Інтера» Д. Д’Амброзіо був вилучений у доданий час. Незважаючи на всі зусилля «Інтера», матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Ювентуса». Загалом, матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свої сильні сторони. Сильний захист «Ювентуса» допоміг їм здобути перемогу, в той час як невпинна атакувальна гра «Інтера» також заслуговує на похвалу. Це був важкий матч для обох сторін, але перемога «Ювентуса» стала великим стимулом для їхнього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Фіорентина, Ювентус — Верона.