Секретний матч. Україна — «Брентфорд Б» — 2:0

2023-03-23 21:30 Сьогодні на стадіоні The Cherry Red Records Stadium відбувся надсекретний товариський матч між другою другою командою ... Секретний матч. Україна — «Брентфорд Б» — 2:0

Сьогодні на стадіоні The Cherry Red Records Stadium відбувся надсекретний товариський матч між другою другою командою англійського «Брентфорда» і збірною України, яка цими днями в Лондоні готується до поєдинку з Англією у відбірковому циклі Євро-2024 (26 березня, Лондон).

Товариський секретний матч

Збірна України — «Брентфорд Б» (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Сваток (22), Судаков (65)

Україна: (1-й тайм) — Лунін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Малиновський, Бондаренко, Буяльський, Мудрик, Яремчук; (2-й тайм) — Шевченко, Мірошниченко, Попов, Сарапій, Соболь, Циганков, Піхальонок, Судаков, Буяльський, Коноплянка, Довбик.

Зустріч проходила в повністю закритому режимі. На трибуни були допущені тільки представники офіційних делегацій суперників і сім’ї українських футболістів, які проживають за кордоном.

Зі стартовим свистком збірна України захопила ініціативу. Видовищною гру у виконанні обох команд до перерви назвати складно. Але ініціатива була на боці українців. І як результат — забитий після розіграшу кутового м’яч. Малиновський із правого флангу подав, а Сваток виявився найспритнішим у штрафному майданчику і головою вразив ворота.

Забити ще підопічні Руслана Ротаня могли під завісу першого тайму. Але спочатку м’яч після невдалого виносу гравців «Брентфорда» влучив у штангу, а потім Довбик разом із партнерами не зміг розібратися з м’ячем, коли, здавалося, той уже мав залетіти у ворота з близької відстані.

У другому таймі зі стартового складу залишився тільки Буяльський. Але малюнок гри збірної України не змінився. Ініціатива також залишилася за командою Руслана Ротаня. В українців було кілька нагод збільшити рахунок, але скористалися вони лише однією. На 65-й хвилині Судаков пробив з-за меж штрафного, і голкіпер суперників був безсилий. 0:2.

Однак після цього він рятував свою команду після ударів Коноплянки, Довбика та Циганкова. А під завісу матчу Буяльський просто дивом метрів із десяти не влучив у ворота, пробивши над поперечиною.