Португалія — Ліхтенштейн — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Португалії та Збірна Ліхтенштейну. Португалія ... Португалія — Ліхтенштейн — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Португалії та Збірна Ліхтенштейну.

Португалія - Ліхтенштейн - 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаПортугалія - Ліхтенштейн - 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Португалія — Ліхтенштейн — 4:0 (1:0)
Голи: Канселу (8), Сілва (47), Роналду (51), Роналду (63)

Огляд матчу Португалія — Ліхтенштейн:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе», збірна Португалії здобула перемогу над командою Ліхтенштейну. Рахунок у перерві був 1:0 на користь збірної Португалії, але в другому таймі вони продемонстрували свою перевагу, і остаточний рахунок склав 4:0. Матч почався ударно: на восьмій хвилині Жуан Канселу забив перший гол у ворота Португалії. Ліхтенштейн намагався не відставати від своїх суперників, але не зміг реалізувати свої шанси. На 38-й хвилині Ліхтенштейн зробив заміну: А. Малін замінив С. Люхінгера.

У другому таймі Португалія продовжила атакувати, і на 47-й хвилині Бернарду Сілва забив гол. Кріштіану Роналду додав рахунок із пенальті на 51-й хвилині. На 60-й хвилині Ліхтенштейн здійснив дві швидкі заміни: П. Гасснер і Л. Маєр замінили Й. Лоренца і Ф. Вольфінгера. Португальська команда продовжувала забивати голи, і на 63-й хвилині Роналду знову вразив ворота суперника. Потім Португалія зробила кілька власних замін, випустивши на 67-й хвилині Жоао Фелікса і Д. Перейру замість Р. Леао і Р. Невеша відповідно. На 78-й хвилині Португалія зробила ще дві заміни: Роналду і Сілва замінили Г. Рамоса і Вітінью. Ліхтенштейн зробив дві заміни на 80-й хвилині: А. Селе вийшов замість Н. Бека, а С. Вольфінгер замінив С. Йілдіза. Матч закінчився на високій ноті для Португалії, оскільки Б. Фернандеш вийшов замість Жуана Маріо на 89-й хвилині. Завдяки цій перемозі Португалія зміцнила свої позиції на першому місці у своїй відбірковій групі Євро чемпіонату. Загалом, Португалія продемонструвала домінуючу гру в комфортній перемозі над Ліхтенштейном, а кілька гравців зробили важливий внесок у перемогу команди. Вболівальники, присутні на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе», стали свідками чудового матчу та прекрасної футбольної майстерності своєї національної команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Люксембург — Португалія, Ліхтенштейн — Ісландія