Чехія — Польща — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-24 23:45 24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чехії та Збірна Польщі. Чехія ... Чехія — Польща — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чехії та Збірна Польщі.

Чехія - Польща - 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаЧехія - Польща - 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Чехія — Польща — 3:1 (2:0)
Голи: Ладіслав Крейчі II (1), T. Cvancara (3), Дж. Кухта (64) — D. Шиманські (87)

Попередження: Соучек (22), Брабец (37)

Огляд матчу Чехія — Польща:

на арені «Фортуна» відбувся напружений відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Чехії та Польщі. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь Чехії, незважаючи на те, що Польща зробила кілька замін і продемонструвала великі зусилля в другому таймі. У першому таймі Чехія забила два перші голи, завдяки зусиллям Л. Крейчі і Т. Чванкари на першій і третій хвилинах відповідно. Польща зробила першу заміну раніше, М. Кеш замінив Р. Гумні на дев’ятій хвилині. У першому таймі Чехія отримала дві жовті картки: попередження отримали Т. Соучек і Я. Брабек. У другому таймі Польща зробила дві заміни, замінивши М. Карбовника і К. Бєліка на М. Скораса і К. Свідерського відповідно. Однак Чехія оформила перемогу ще одним голом на 64-й хвилині, який забив Я. Кухта.

Польща ввела в гру С. Шиманського замість Н. Залевського, але й Чехія зробила три заміни — М. Чітіл замінив Т. Чванкара, В. Куфаль замінив Д. Доудера і А. Барак замінив Я. Кухту. Польщі вдалося забити гол на 87-й хвилині, коли Д. Шиманські влучив у сітку воріт, але було вже надто пізно, щоб вони змогли відігратися. Чехія провела останні заміни на 89-й хвилині: Д. Юрасек і Я. Зелений вийшли замість Д. Доудера і А. Барака. А. Глозек також вийшов замість В. Черни. Чехія продемонструвала впевнену гру впродовж усього матчу, використавши свою перевагу на початку гри і зумівши відстояти свої ворота до фінального свистка. Польща показала кілька перспективних ходів у другому таймі, але в підсумку не змогла домогтися успіху. Загалом, це був захопливий матч для вболівальників обох команд, з великою кількістю замін і вражаючою грою з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Молдова — Чехія, Польща — Албанія.