Франція — Нідерланди — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-24 23:45 24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Франції та Збірна Нідерландів. Франція ... Франція — Нідерланди — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Франції та Збірна Нідерландів.

Франція - Нідерланди - 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаФранція - Нідерланди - 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Франція — Нідерланди — 4:0 (3:0)
Голи: А. Грізманн 1 (2), Упамекано (8), Мбаппе (21), Мбаппе (88)

Попередження: Рабьо (45), Lutsharel Geertruida (65), Конате (71), Д. Блінд (79), Упамекано (90+4), Ернандес (90)

Огляд матчу Франція — Нідерланди:

у відбірковому матчі Єврочемпіонату між збірними Франції та Нідерландів на стадіоні «Стад де Франс» Франція стала домінантною командою з рахунком 3:0 у перерві та 4:0 в основний час. Матч розпочався запально: Антуан Грізманн (Франція) забив перший гол на 2-й хвилині. Лише за шість хвилин Дайот Упамекано збільшив перевагу, забивши свій гол. На 21-й хвилині Кіліан Мбаппе забив третій гол за збірну Франції, забезпечивши комфортну перевагу господарів поля. Нідерланди зробили заміну: Кенні Тейлор вийшов замість Ваута Вегхорста на 33-й хвилині. Однак вони не змогли кинути серйозний виклик домінуванню Франції. Ба більше, Адрієн Рабіо з Франції отримав жовту картку просто перед перервою на 45-й хвилині. У другому таймі обидві команди зробили більше замін. На 65-й хвилині Луїс Гертруїда (Нідерланди) отримав жовту картку, а Мартен де Рун вийшов замість Дейлі Блінда. Франція також зробила першу заміну: Кінгслі Коман вийшов замість Мусси Діабі.

Нідерланди зробили ще дві заміни: Стівен Бергхюїс і Хаві Сімонс вийшли замість Доніелла Малена і Деві Клаассена на 68-й хвилині. Однак Франція продовжувала йти вперед, і на 71-й хвилині Ібрагім Конате отримав жовту картку. Франція зробила другу і третю заміни: Орельєн Тчуамені та Грізманн вийшли замість Едуардо Камавінги та Іва Фофани на 76-й хвилині. Вони також замінили Рендала Коло Муані на Олів’є Жиру. Нідерланди отримали третю жовту картку в матчі на 79-й хвилині, і її отримав Блінд. На 87-й хвилині Нідерланди зробили останню заміну: Лутшарел Гертруїда вийшов замість Тайрелла Маласії. Однак їм було вже пізно відіграватися, оскільки Мбаппе забив свій другий гол на 88-й хвилині. Матч закінчився промахом голландця Мемфіса Депая з пенальті на 90-й хвилині та ще однією жовтою карткою для француза Упамекано. Загалом, це був домінантний виступ Франції, і цей результат дозволяє їм зробити значний крок до кваліфікації на Єврочемпіонат. Нідерланди, з іншого боку, повинні перегрупуватися і повернутися сильнішими, якщо вони сподіваються потрапити на турнір.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ірландія — Франція, Нідерланди — Гібралтар.