Швеція — Бельгія — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-24 23:45 24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швеції та Збірна Бельгії. Швеція ... Швеція — Бельгія — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швеції та Збірна Бельгії.

Швеція - Бельгія - 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаШвеція - Бельгія - 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Швеція — Бельгія — 0:3 (0:1)
Голи: Лукаку (35), Лукаку (49), Лукаку (83)

Попередження: Крістоффер Олссон (39), S. Густафсон (63), V. Lindelof (78), Кулусевскі (90+4)

Огляд матчу Швеція — Бельгія:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні Friends Arena, Швеція зустрілася з Бельгією. У першій половині гри єдиний гол забив бельгієць Р. Лукаку незадовго до перерви. Лукаку незадовго до перерви. На 39-й хвилині Швеція отримала жовту картку, покарання отримав К. Ольссон. Другий тайм розпочався з перевагою Бельгії, завдяки голу Лукаку. С. Густафсон зі Швеції отримав жовту картку на 63-й хвилині. У матчі відбулися перші дві заміни з боку Бельгії: Д. Лукебакіо замінив Ж. Бакайоко, а Л. Троссар вийшов замість О. Мангала. Швеція зробила першу заміну на 64-й хвилині: К. Ольссона замінив К. Ольссон, а В. Гьокерес — В. Гьокерес.

Потім швидко відбулися ще три заміни: А. Ісак, Е. Форсберг і Р. Лукаку (Бельгія) замінили З. Ібрагімовича, В. Клаессона і С. Борнаува відповідно. Борнаува відповідно. На 78-й хвилині жовту картку було показано шведському гравцеві В. Лінделофу. Лінделофу. Бельгія продовжила свою непоступливу гру, і Лукаку забив свій третій гол у грі на 83-й хвилині. Бельгія також зробила ще дві заміни: А. Теате і Ю. Карраско замінили А. Салемакерса і Р. Лукаку відповідно. Швеція зробила останню заміну на 85-й хвилині: Л. Аугустінссона замінив Г. Гудмундссон. Бельгія зробила останню заміну і також отримала жовту картку на 90-й хвилині: Й. Карраско замінив Л. Лукаку. Карраско замінив Л. Опенду. Матч закінчився з рахунком 0:3 на користь Бельгії. Незважаючи на доблесні зусилля Швеції, хет-трик Лукаку став головним підсумком цього матчу, в якому він зіграв ключову роль у перемозі Бельгії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швеція — Азербайджан, Бельгія — Австрія.