Вірменія — Туреччина — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 21:00 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Вірменії та Збірна Туреччини. Вірменія ... Вірменія — Туреччина — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Вірменії та Збірна Туреччини.

Вірменія - Туреччина - 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаВірменія - Туреччина - 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Вірменія — Туреччина — 1:2 (1:1)
Голи: Озан Кабак (10) — O. Кьокчу (35), K. Akturkoglu (64)

Попередження: Чаглар Сойюнджю (38), . Bulut (42), Демірал (43), S. Мкртчян (45), Сперцян (49), Байрамян (66), Ароян (71), Барсегян (81), Я. Юксек (90+1)

Огляд матчу Вірменія — Туреччина:

Вірменія і Туреччина зустрілися у відбірковому матчі Чемпіонату Європи на стадіоні «Вазген Саркісян анван Анрапетакан Марзадашт». Це була напружена гра від самого початку, обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Матч розпочався з неприємного інциденту: всього через десять хвилин після початку гри гравець збірної Вірменії О. Кабак забив власний гол, забезпечивши Туреччині перевагу 1:0. Однак невдовзі Вірменія зрівняла рахунок, забивши гол Т. Восканяна, якому асистував С. Мкртчян, на 28-й хвилині.

У матчі відбулося кілька замін з боку обох команд, Туреччина випустила на поле М. Демірала та Ч. Тосуна на 46-й хвилині. Однак саме К. Актуркоглу з Туреччини забив переможний гол на 64-й хвилині, довівши рахунок до 2:1. Матч проходив у доволі жорсткій боротьбі, кілька жовтих карток отримали гравці збірної Туреччини Ч. Союнчу, О. Булут і М. Демірал, а також гравці збірної Вірменії С. Мкртчян, Є. Сперцян, К. Байрамян, В. Ароян і Т. Барсегян. Матч закінчився тим, що на 90-й хвилині І. Юксек із Туреччини отримав жовту картку. Незважаючи на доблесні зусилля обох команд, перемога дісталася Туреччині, яка завершила матч із рахунком 2:1. Матч продемонстрував чудовий футбол, і обидві команди, безсумнівно, винесуть із нього кілька уроків.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уельс — Вірменія, Туреччина — Хорватія.