Ізраїль — Косово — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 21:03 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Косова. Ізраїль ... Ізраїль — Косово — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Косова.

Ізраїль - Косово - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаІзраїль - Косово - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Ізраїль — Косово — 1:1 (0:1)
Голи: Перец (56) — . Даса (36)

Предупредження: M. Вітор (41), Мірлінд Крієзіу (43), Д. Хазіза (64), M. Канаан (78), Ібрагім Дрешевич (84), . Шломо (86)

Огляд матчу Ізраїль — Косово:

У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу, що відбувся на стадіоні «Блумфілд», Ізраїль і Косово зійшлися один з одним, причому обидві команди показали чудове видовище. Косово розпочало гру добре, Едон Даса забив власний гол на 36-й хвилині і вийшов уперед. Однак Ізраїль швидко відреагував: на 41-й хвилині жовту картку отримав Манор Вітор, а на 43-й хвилині — косовець Мергім Крієзіу. Другий тайм був не менш напруженим, коли на 49-й хвилині було скасовано гол Мілота Рашица з Косово. Однак Ізраїлю вдалося зрівняти рахунок на 56-й хвилині завдяки голу Дор Переца. Давид Хазіза з Ізраїлю отримав жовту картку на 64-й хвилині, а на 67-й хвилині обидві команди зробили заміни.

Етерн Жегрова з Косово був замінений на Бесара Фазліджі, а Давид Хазіза з Ізраїлю звільнив місце для Матана Канаана. На 78-й хвилині Канаан отримав жовту картку, а на 79-й хвилині обидві команди зробили ще дві заміни. Орел Глух замінив Тома Барібо в Ізраїлю, а Фламур Муслія був замінений на Арбера Зенелі в Косово. Ізет Дресевич із Косово отримав жовту картку на 84-й хвилині, а на 88-й хвилині обидві команди зробили ще дві заміни. Ізраїль замінив Давида Лейднера на Дор Гроппера, а Шиммі Вайсмана на Ліеля Ротмана. Косово замінило Мергіма Войводу на Флорана Хадерджоная та Ізета Дресевича на Ведата Беришу. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди показали відмінну боротьбу. Це була гра з хорошим темпом і хорошим суперництвом від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швейцарія — Ізраїль, Косово — Андорра.