Ліхтенштейн — Ісландія — 0:7. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 21:01 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Ісландії. Ліхтенштейн ... Ліхтенштейн — Ісландія — 0:7. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Ісландії.

Ліхтенштейн - Ісландія - 0:7. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаЛіхтенштейн - Ісландія - 0:7. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Ліхтенштейн — Ісландія — 0:7 (0:2)
Голи: Давид Крістьян Олафссон (3), Хакон Арнар Харальдссон (38), A. Гуннарссон (48), A. Гуннарссон (68), A. Гуннарссон (73), A. Gudjohnsen (85), Мікаель Еллертссон (87)

Предупредження: A. Фіннбогасон (56), F. Wolfinger (60), S. Візер (64), Арон Селе (90+1)

Огляд матчу Ліхтенштейн — Ісландія:

У відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні «Райнпарк» Ісландія здобула перемогу над Ліхтенштейном із підсумковим рахунком 7:0. Гра почалася швидко: Ісландія забила свій перший гол уже на 3-й хвилині. Д. Олафссон скористався ранньою можливістю і влучив у сітку воріт. До кінця тайму Ісландія продовжувала домінувати на полі, і на 38-й хвилині Х. Харальдссон додав ще один гол у свої ворота. Попри всі зусилля, Ліхтенштейн не зміг завадити Ісландії забити гол. Однак Ліхтенштейну вдалося завадити Х. Харальдссону забити другий гол. На 40-й хвилині гол Х. Харальдссона було скасовано. У перерві Ісландія зробила першу заміну, випустивши Й. Б. Гудмундссона замість М. Андерсона. Ліхтенштейн також зробив дві заміни: С. Люхінгер замінив А. Нетцера, а Л. Трабер — Ф. Вольфінгера. Другий тайм почався так само, як і перший, Ісландія забила гол раніше.

А. Гуннарссон забив на 48-й хвилині, збільшивши перевагу Ісландії до 3:0. Однак під час гри обидві команди отримали жовті картки. На 56-й хвилині А. Фіннбогасон отримав жовту картку за Ісландію, а на 60-й хвилині Ф. Вольфінгер отримав жовту картку за Ліхтенштейн. По ходу гри Ісландія продовжувала домінувати, зробивши ще три заміни на 65-й хвилині. Вражає, що Ісландія забила ще три голи протягом 3 хвилин один за одним: А. Гуннарссон забив свій другий гол на 68-й хвилині, а потім ще раз на 73-й хвилині, з пенальті. Ліхтенштейн зробив ще дві заміни під час гри, але забити гол так і не зміг. Ісландія продовжувала йти вперед, і на 85-й хвилині А. Гуджонсен забив гол, а на 87-й хвилині — гол М. Е. Еллерссона. Гра закінчилася тим, що Ісландія забила шість голів тільки в другому таймі, залишивши Ліхтенштейн без очок. Незважаючи на поразку, обидві команди грали добре, і Ісландія, безсумнівно, зарекомендувала себе як сильна команда завдяки цій перемозі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Люксембург — Ліхтенштейн, Ісландія — Словаччина.