Північна Ірландія — Фінляндія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 23:47 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Фінляндії. ... Північна Ірландія — Фінляндія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Фінляндії.

Північна Ірландія - Фінляндія - 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаПівнічна Ірландія - Фінляндія - 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Сев.Ірландія — Фінляндія — 0:1 (0:1)
Голи: Б. Келлман (28)

Предупредження: R. Jensen (48), D. Charle (74), P. Soiri (90+4)

Огляд матчу Північна Ірландія — Фінляндія:

Відбірковий матч Чемпіонату Європи між Північною Ірландією та Фінляндією відбувся на стадіоні «Віндзор Парк» і виявився напруженою та наполегливою грою. Хоча жодна з команд не забила в другому таймі, гола, забитого фіном Б. Каллманом на 28-й хвилині гри, виявилося достатньо, щоб забезпечити їм перемогу. У першому таймі обидві команди показали чудовий футбол, і Північна Ірландія не раз була близька до того, щоб забити гол. Але саме Фінляндія вийшла вперед, коли Каллман забив приголомшливий гол, викликавши тріумфування своїх товаришів по команді та вболівальників. У другому таймі Північна Ірландія невпинно боролася і намагалася зрівняти рахунок, але фінський захист виявився занадто сильним для них. У матчі також було зроблено кілька вирішальних замін обома командами, що внесло елемент хвилювання в гру.

Північна Ірландія зробила першу заміну на 50-й хвилині, випустивши Д. Балларда замість Дж. Магенніса. Тим часом, Фінляндія також зробила свою першу заміну приблизно в той самий час: Р. Йенсен замінив М. Пелтолу. На 63-й хвилині гри північноірландський гравець Д. Чарльз забив гол, але його було скасовано через гандбол. Північна Ірландія щосили намагалася знайти такий необхідний гол і майже досягла успіху в цьому, але захист Фінляндії стримав їх. В останні хвилини гри обидві команди зробили кілька тактичних замін, але жодна з них не призвела до голу. Фінляндія втримала свою перевагу і вийшла переможцем наприкінці гри. Матч був дуже конкурентним, і обидві команди грали винятково добре. Захисники Фінляндії продемонстрували фантастичну гру і не дозволили Північній Ірландії забити гол. У той час як Північна Ірландія залишилася шкодувати про втрачені шанси, Фінляндія буде задоволена своїм виступом і постарається перенести цей імпульс на наступні матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Данія — Північна Ірландія, Фінляндія — Словенія.