Люксембург — Португалія — 0:6. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 23:50 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Люксембургу та Збірна Португалії. Люксембург ... Люксембург — Португалія — 0:6. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Люксембургу та Збірна Португалії.

Люксембург - Португалія - 0:6. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаЛюксембург - Португалія - 0:6. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Люксембург — Португалія — 0:6 (0:4)
Голи: Роналду (9), Жоао Фелікс (15), Сілва (18), Роналду (31), Отавіо (77), Леао (89)

Попередження: Тілль (32), М. Мартінс (37), Роналду (57), C. Мартінс Перейра (74), Леандро Баррейро (82)

Огляд матчу Люксембург — Португалія:

Матч між Люксембургом і Португалією в рамках відбіркового турніру Чемпіонату Європи був одностороннім, оскільки Португалія домінувала в грі з першого свистка. Матч проходив на стадіоні «Стад де Люксембург», і, незважаючи на домашню підтримку, Люксембург не зміг витримати натиск португальців. Португальська команда почала матч із серйозними намірами, і не минуло багато часу, перш ніж португальці змогли забити гол. На дев’ятій хвилині К. Роналду забив перший гол у матчі, і це задало тон усій грі. Незабаром після цього Жоао Фелікс забив ще один гол на п’ятнадцятій хвилині, а Б. Сілва зробив рахунок 3:0 всього через три хвилини. Люксембург не міг домогтися успіху і намагався оборонятися, але їхні зусилля були марними, оскільки на 31-й хвилині К. Роналду завдав ще одного удару, зробивши рахунок 4:0 на користь Португалії. Перший тайм закінчився з комфортним рахунком 4:0 на користь гостей. У другому таймі Люксембург зробив деякі зміни, випустивши трьох гравців на 46-й хвилині.

Але ці зміни не змогли зупинити Португалію від домінування в грі, і на 57-й хвилині К. Роналду отримав жовту картку. Португальський тренер також зробив кілька змін на 64-й хвилині, випустивши на поле Г. Рамоса та Р. Невеша. Розчарування Люксембургу проявилося в тому, що на 74-й хвилині жовту картку отримав К. Мартінс Перейра. Португалія продовжувала домінувати, і на 77-й хвилині Отавіо забив п’ятий гол у матчі. Граючи впевнено, Португалія продовжувала тиснути на Люксембург, і на 89-й хвилині Р. Леао забив шостий і останній гол у матчі. Попри односторонній рахунок, Люксембург мав кілька нагод забити свій гол у матчі. На 85-й хвилині вони заробили пенальті, але Р. Леао не влучив з точки, влучивши у штангу. Матч закінчився з рахунком 6:0 на користь Португалії, що свідчить про її домінування в матчі. Ця всеосяжна перемога стала свідченням якості португальської команди і нагадуванням про те, що з ними можна рахуватися на будь-якому турнірі, в якому вони беруть участь.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Люксембург — Ліхтенштейн, Португалія — Боснія.