Ірландія — Франція — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:47 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ірландії та Збірна Франції. Ірландія ... Ірландія — Франція — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ірландії та Збірна Франції.

Ірландія - Франція - 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаІрландія - Франція - 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Ірландія — Франція — 0:1 (0:0)
Голи: Павар (50)

Предупредження: Павар (23), Доерті (65), Моламбі (77), .A Idah (88), (90+1)

Огляд матчу Ірландія — Франція:

у відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Авіва», збірна Ірландії зустрілася з командою Франції. У перерві рахунок був 0:0, але до кінця гри Франція здобула перемогу з рахунком 0:1. Франція заробила першу жовту картку в матчі на 23-й хвилині, оскільки Б. Павард отримав попередження від судді. Але Павар спокутував свою провину на 50-й хвилині, забивши єдиний гол у ворота Франції. На 65-й хвилині жовту картку отримав М. Доерті з Республіки Ірландія.

У цей же час обидві команди зробили перші заміни: О. Жиру замінив М. Діабі у Франції, а Е. Фергюсон замінив А. Ідаха в команді Республіки Ірландія. Республіка Ірландія отримала ще одну жовту картку на 77-й хвилині, оскільки суддя виніс попередження Дж. Молумбі був замінений на Дж. МакКліна, а Джонстон Майкі також вийшов на поле за Республіку Ірландія, замінивши Дж. Найта. На 78-й хвилині Д. О’Ши залишив поле у складі збірної Ірландії, після того як його замінив А. Браун. Франція також зробила кілька замін: Б. Павард покинув поле замість Ж. Каунде, а А. Рабіо замінив А. Тчуамені на 81-й хвилині. Ближче до кінця гри Республіка Ірландія зробила останню заміну: на 86-й хвилині Ж. Молумбі замінив М. Обафемі. Але в останні хвилини гри Республіка Ірландія отримала ще дві жовті картки — попередження отримали А. Ідах та Дж. Іган. Француз Р. Коло Муані зробив останню заміну в грі, вийшовши замість М. Турама на 90-й хвилині. Не забивши жодного гола після удару Павара, Франція здобула перемогу над Республікою Ірландія з рахунком 0:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Греція — Ірландія, Гібралтар — Франція.