Товариський матч. Італія (U-21) — Україна (U-21) — 3:1

2023-03-28 07:25 У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України минулого понеділка на виїзді провела ... Товариський матч. Італія (U-21) — Україна (U-21) — 3:1

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України минулого понеділка на виїзді провела контрольний поєдинок із командою Італії.

Нагадаємо 24 березня в турецькому Белеку «синьо-жовті» в іншому спарингу перемогли «молодіжку» Данії — 3:2. Псіля цього українці перебралися на південь Апеннінського півострова, де вчора зустрілися з молодіжною збірною Італії.

Зазначимо, що діями своїх підопічних керував головний тренер молодіжної Руслан Ротань, який повернувся з розташування головної команди країни.

Товариський матч

ІТАЛІЯ (U-21) — УКРАЇНА (U-21) — 3:1 (1:0)
Голи: Ловато (19), Коломбо (71, 82) — Кащук (68)

Україна (U-21): Нещерет, Лях, Таловєров (К), Батагов, Вівчаренко, Михайленко (Очеретько, 69), Бражко, Кащук (Хлань, 69), Криськів, В’юнник (Назаренко, 77), Сікан (Кухаревич, 77).
Запасні: Кінарейкін, Фесюн, Дідик, Желізко, Біловар, Драмбаєв, Рубчинський, Боль, Роман, Брагару.

Італія (U-21): Тураті, Околі, Ловато, Пірола, Белланова (П’єроцці, 77), Річчі (К), Удоджі, Фаджолі, Бове (Фаббіан, 77), Канчельєрі (Орістаніо, 69), Коломбо (Мулаттьєрі, 89).

Із перших хвилин ініціатива була на боці господарів, зокрема, у площину пробив Фаджолі. У синьо-жовтих можна відзначити хіба що неточний удар головою від В’юнника. На 19-й хвилині італійці повели в рахунку — Фаджолі виконав стандарт із правого флангу, а Ловато головою замкнув. 1:0.

У середині тайму Криськів віддав непоганий пас до штрафного на Кащука, але тому завадили пробити. Ближче до перерви швидкості зросли, а господарі видали класний відрізок. Так, Фаджолі виконав два небезпечні штрафні, після одного з яких поцілив у стійку, ще одного разу нашу команду виручив Нещерет. Синьо-жовті відповіли ударом Сікана у площину. А в доданий арбітром час Удоджі ввірвався до штрафного й віддав на Канчельєрі, якому забракло влучності.

По перерві господарі продовжили контролювати м’яч, Нещерет виручив після ударів Канчельєрі та Бове. На 68-й хвилині українці зрівняли рахунок — В’юнник перевів на Кащука, який зумів продертися до штрафного крізь опонентів та ударом із правої переграв кіпера.

А втім, зовсім скоро італійці повернули собі перевагу, коли під час однієї з атак нашу збірну виручили Нещерет і поперечина, але з третьої спроби м’яч у сітку переправив Коломбо. Згодом нападник апеннінців оформив дубль, замкнувши подачу Орістаніо з лівого флангу. У підсумку господарі перемогли — 3:1.

Нагадаємо, що цього року молодіжна збірна України візьме участь у фінальному турнірі Євро-2023 (U-21). Загалом у форумі, що проходитиме в період із 21 червня до 8 липня в Грузії та Румунії, братимуть участь 16 команд. За підсумками жеребкування, яке відбулося 18 жовтня минулого року в Бухаресті, синьо-жовті потрапили до групи В, де зустрінуться з Румунією, Іспанією та Хорватією. Три найкращі команди Євро-2023 (окрім Франції та Англії) отримають путівки на Олімпійські ігри 2024 року.