Ігор Циганик — про гру збірної України: «Нам дуже чітко пояснили, якого рівня у нас «музиканти»

2023-03-28 12:31 Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик LIVE» прокоментував гру збірної України в матчі відбіркового циклу ... Ігор Циганик — про гру збірної України: «Нам дуже чітко пояснили, якого рівня у нас «музиканти»

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик LIVE» прокоментував гру збірної України в матчі відбіркового циклу Євро-2024 проти Англії.

Ігор Циганик

«Для мене стало відкриттям те, що у нас виявляється на футбольне поле вийшло 7 «музикантів» і лише 3 людини, які були готові «носити рояль». Три. Футболісти збірної України вийшли грати на роялі в матчі проти Англії на «Вемблі», у матчі проти однієї із найкращих команд світу. І нам дуже чітко пояснили, якого рівня у нас «музиканти». А ті хто намагався носити рояль, то вони свою місію виконали, я вважаю.

Найкращий футболіст матчу це Сваток, який вийшов на футбольне поле і робив те що він вміє, він бився за результат настільки, наскільки міг. Я не можу сказати, що він найкращий футболіст в Україні, який може зіграти на цій позиції, але так випала доля, що він дебютував в офіційному поєдинку на «Вемблі». І те що він міг робити, він робив. Є Миколенко, який наскільки міг, настільки й намагався відбирати м’яч у Сака. І як міг, так йому і протистояв. Але він один і йому дуже складно. Решта футболістів вийшли пограти «на роялі».

Вийшовши проти команди Англії, ми повинні були з дупи не злазити. Я не дивився на кількість підкатів у цьому матчі, але я вважаю, що їх мало бути в десять разів більше. Ми хотіли переграти Англію у контролі м’яча на «Вемблі»? Я вперше побачив, як гравці збірної України першим дотиком намагалися позбавлятися м’яча, кожен намагався перекласти відповідальність на іншого, просто віддати м’яч і все. Це не футбол. З іншого боку, про який результат ми говоримо? Збірна України вийшла і, з огляду на склад, у мене було враження, що це контрольна гра.

Що має зробити футболіст, щоби вийти у стартовому складі національної команди? Я розумію, що Циганков не вийшов би з перших хвилин, якби був Ярмоленко, але він був травмований. Хто може зіграти краще на цій позиції, ніж Циганков? Малиновський? До чеснот Малиновського можна віднести дуже багато якостей, але швидкість не одна з них. Маючи правого півзахисника, ми ставимо справа центрального півзахисника для того, щоби в другомі таймі, можливо, якщо ми матимемо гарний результат, випустити свого найкращого джокера в матчі проти Англії на «Вемблі». Це те саме, що ховати найкращий одяг в шафі, бо може коли-небудь знадобиться», — сказав Циганик.

Кращий коментар

auto-fcdk2022
FC_DK_2022 Д - Старожил
28.03.2023 13:35
Звичайно "договорняк" ...Англійці просто з повагою віднеслись до нашої країни , забили тільки два голи , а потім весь другий тайм пішки проходили...Як би в них стояла задача забити нам більше двох голів, несумнівайтесь, вони б це зробили!