рузія — Норвегія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 21:01 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Норвегії. Грузія ... рузія — Норвегія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Норвегії.

Грузія - Норвегія - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаГрузія - Норвегія - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Грузія — Норвегія — 1:1 (0:1)
Голи: Г. Мікаутадзе (61) — А. Серлот (15)

Предупредження: I. Azarovi (53), . (72), О. Солбаккен (80), Біргер Мелінг (89), Г. Гочолейшвілі (90+4)

Огляд матчу Грузія — Норвегія:

На Батумі Арені відбувся відбірковий футбольний матч Чемпіонату Європи між збірними Грузії та Норвегії, який завершився внічию 1:1. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували чудову майстерність і тактику протягом усієї гри. Норвегія вийшла вперед у першому таймі завдяки голу А. Сорлота на 15-й хвилині. Грузія намагалася чинити опір і шукала можливість зрівняти рахунок, але захист Норвегії тримався стійко і не давав їм схаменутися. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь Норвегії. У другому таймі на поле вийшла оновлена команда Грузії. Вони почали агресивно і змогли зрівняти рахунок на 61-й хвилині завдяки добре виконаному голу Г. Мікаутадзе. Вони продовжували тиснути на Норвегію, але норвезький захист вистояв і не допустив нових голів з боку Грузії. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, щоб спробувати змінити хід матчу.

Грузинські гравці Ж. Табідзе і Б. Зівзівадзе були замінені на З. Давіташвілі та С. Лобжанідзе на 59-й хвилині, а норвезький гравець М. Ельюнуссі був замінений на С. Берге на 78-й хвилині. Грузин І. Азарові був замінений на Г. Гочолеішвілі на 70-й хвилині, а норвежець О. Сольбаккен був замінений на О. Брінхільдсена на 82-й хвилині. Під час гри було видано кілька жовтих карток. І. Азарові з Грузії отримав жовту картку на 53-й хвилині, а Г. Абурджанія — на 72-й хвилині. Норвежці О. Сольбаккен і Б. Мелінг отримали жовті картки на 80-й та 89-й хвилинах відповідно. Грузин Г. Гочолеішвілі також отримав жовту картку на 90-й хвилині. Матч закінчився тим, що обидві команди поділили очки. Грузія завдала більше ударів по воротах і контролювала володіння м’ячем, але захист Норвегії зіграв вирішальну роль у завоюванні очка для своєї команди. Матч став гарним видовищем для вболівальників, присутніх на стадіоні, і показав якість футболу, яку можна побачити у відбіркових матчах чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кіпр — Грузія, Норвегія — Шотландія.