Вейцарія — Ізраїль — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 23:49 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Ізраїлю. Швейцарія ... Вейцарія — Ізраїль — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Ізраїлю.

Швейцарія - Ізраїль - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаШвейцарія - Ізраїль - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Швейцарія — Ізраїль — 3:0 (1:0)
Голи: Рубен Варгас (39), Z. Amdouni (48), Відмер (52)

Попередження: . Даса (38), . Ієхезкель (57), Відмер (90)

Огляд матчу Швейцарія — Ізраїль:

Швейцарія та Ізраїль зустрілися у відбірковому матчі Чемпіонату Європи на стадіоні «Стад де Женев». У першій половині гри домінувала Швейцарія, якій вдалося забити перший гол у матчі на 39-й хвилині зусиллями Р. Варгаса. Ізраїлю вдавалося підтримувати темп гри, але на 38-й хвилині стався збій, коли Е. Даса отримав жовту картку. Другий тайм почався на ура: Швейцарія продовжила свою гольову серію, коли З. Амдуні забив гол на 48-й хвилині. Швейцарська команда не зупинилася на досягнутому і за кілька хвилин забила ще один гол. С. Відмер став автором голу, і рахунок став 3:0 на користь Швейцарії.

Ізраїль спробував відігратися, але не зміг зламати оборону Швейцарії. Вони зробили кілька замін, щоб спробувати змінити хід гри, але це мало що змінило. Швейцарія також зробила деякі зміни, але вони були впевнені у своїй перевазі і з радістю утримували її до фінального свистка. Матч закінчився перемогою Швейцарії над Ізраїлем з рахунком 3:0, завдяки відмінній грі своїх гравців. С. Відмер отримав жовту картку на 90-й хвилині, але це не мало великого значення, оскільки гра була вже на їхню користь. Загалом, це був добре проведений матч Швейцарії, яка домінувала від початку і до кінця. Вони будуть задоволені тим, що завоювали три очки, і постараються продовжити цю форму в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Андорра — Швейцарія, Білорусь — Ізраїль.