Мальорка — Осасуна — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 00:00 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та ... Мальорка — Осасуна — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Мальорка - Осасуна - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаМальорка - Осасуна - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Мальорка (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 0:0 (0:0)

Попередження: Іддрісу Баба (30), Начо Відаль (34), Іньїго Руїс де Галаррета (37), Джованні Гонсалес (45+1), Кан-ін Лі (70), Антоніо Райлло (74), Анте Будимир (90+2), Д. Морено (90+5), Жауме Коста (90+5)

Огляд матчу Мальорка — Осасуна:

«Мальорка» та «Осасуна» зустрілися в нещодавньому матчі Ла Ліги на стадіоні «Візит Мальорка». Оскільки обидві команди прагнули заробити очки, очікувалося, що гра буде захопливою. Від самого початку обидві сторони продемонстрували свої наміри, борючись у центрі поля, намагаючись створити моменти. У першому таймі було кілька напружених моментів, але рахунок залишився на рівні 0:0. На 30-й хвилині гравець «Мальорки» І. Баба отримав жовту картку. Команда Осасуни швидко наслідувала їхній приклад: Н. Відаль отримав жовту картку на 34-й хвилині. Гра стала більш фізичною: суддя видав обом командам ще чотири жовті картки до того, як пролунав свисток на перерву. Другий тайм розпочався багатообіцяюче.

Однак Дж. Копете з «Мальорки» отримав червону картку на 69-й хвилині, і в складі господарів поля лишилося десять осіб. Маючи перевагу гравця, «Осасуна» спробувала скористатися ситуацією, але оборона «Мальорки» на чолі з А.Райльо та Г.Гонсалесом вистояла. «Мальорка» також зробила пару замін у спробі забити переможний гол. Однак захист Осасуни залишався рішучим, зводячи нанівець будь-які спроби господарів поля. У підсумку матч закінчився нульовою нічиєю, обидві команди заробили по очкам. Незважаючи на те, що в грі не було багато явних шансів для жодної зі сторін, інтенсивність і фізична сила були абсолютно очевидні. Ще невідомо, як обидві команди поведуть себе у своїх майбутніх матчах, але їх втішить той факт, що вони змогли розділити очки в цій зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вальядолід — Мальорка, Осасуна — Ельче.