арсель — Монпельє — 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 00:02 31 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... арсель — Монпельє — 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Монпельє (Франція).

Марсель - Монпельє - 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаМарсель - Монпельє - 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Марсель (Франція) — Монпельє (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: Гендузі (44) — Арно Нордін (12)

Предупредження: Сахо (42), Джордан Веретут (45+5), Жермен (81), Жиго (82)

Огляд матчу Марсель — Монпельє:

Футбольний матч Ліги 1 між «Марселем» і «Монпельє», що проходив на стадіоні «Оранж Велодром», завершився внічию з рахунком 1:1 у першій половині матчу і 1:1 в основній грі. Незважаючи на захопливу зустріч між обома сторонами, гра зрештою не призвела до перемоги. Гол на 12-й хвилині А. Нордіна з «Монпельє» змусив «Марсель» насторожитися, але вони швидко зрівняли рахунок на 44-й хвилині з пенальті через М. Гендузі. Гендузі. Гра була рівною, обидві сторони вели хорошу боротьбу, але було кілька моментів напруженості та драми. К. Куяте з «Монпельє» був замінений на 22-й хвилині, поступившись місцем М. Сако, який пізніше отримав жовту картку на 42-й хвилині. Ж. Верту з «Марселя» також отримав жовту картку всього за хвилину до перерви.

У другому таймі обидві команди внесли зміни до своїх складів: Е. Чато з Монпельє був замінений на Ф. Сакко на 46-й хвилині, а М. Гендузі та Вітінья з Марселя були замінені на К. Мбемба та К. Уотерту. Мбемба і К. Ундер відповідно на 59-й хвилині. Монпельє і Марсель продовжували робити заміни протягом усієї гри: С. Мавідіді замінив А. Нордіна на 61-й хвилині, К. Файад замінив Л. Леруа на 76-й хвилині, а Е. Вахі замінив В. Жермена на 80-й хвилині. . Однак гра закінчилася внічию: В. Жермен отримав жовту картку за «Монпельє» на 81-й хвилині, а С. Жиго отримав жовту картку за «Марсель» на 82-й хвилині. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди грали добре, створювали моменти та перевіряли захист одна одної. На жаль, жодна зі сторін не змогла домогтися перемоги, і гра закінчилася внічию 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Марсель, Монпельє — Тулуза.